Pospiech Ewa PHU Techmar

Obróbki skrawaniem, toczenie, frezowanie oraz wiercenie

Obróbka metali
ul. Jesionowa 17, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Marek Pośpiech
506030396
marektechmar@gmail.com
Patryk Pośpiech
663334852
patryktechmar@gmail.com
Pospiech Ewa PHU Techmar

Informacje

Opis działalności
W Firmie Techmar zajmujemy się profesjonalną obróbką tworzyw sztucznych i metali już od 1998 roku. Nasza siedziba mieści się w Lesznie na terenie województwa wielkopolskiego, a założycielką jest Ewa Pospiech. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Techmar działamy prężnie na polskim rynku już od ponad dwóch dekad. Zajmujemy się specjalistyczną obróbką tworzyw sztucznych i metali. Posiadamy nowoczesny park maszynowy (obrabiarki konwencjonalne oraz CNC), który pozwala nam na wysoką jakość usług oraz precyzję wykonania. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy świadczyć najwyższej jakości usługi.

Używane przez nas i ciągle systematycznie aktualizowane nowoczesne urządzenia są dla naszych klientów gwarancją otrzymania dokładnych, powtarzalnych detali. Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów dokładność wykonania.

W połączeniu ze szlifowanymi przez nas przez długie lata umiejętnościami zwiększa to też naszą zdolność produkcyjną. Podejmiemy się każdego zlecenia związanego z obróbką metali oraz tworzyw sztucznych.

Do naszych zadań należą między innymi:

- toczenie,
- frezowanie,
- wiercenie,
- obróbka skrawaniem,
- szlifowanie.

Na życzenie klienta wykonujemy zarówno pojedyncze sztuki, jak i serie produkcyjne. Dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów, gdyż ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Zapewniamy, że wszystkie prace zostaną wykonane profesjonalnie oraz terminowo.

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń