Primerent Sp. z o.o.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Leszczyńskich 52, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Primerent Sp. z o.o.
ul. Leszczyńskich 52, 64-100 Leszno wielkopolskie
NIP
6972393125
Telefon
Primerent Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Primerent Sp. z o.o. w Leszno
Zapraszamy do współpracy z firmą Primerent Sp. z o.o.! Znajdziesz nas w miejscowości Leszno w województwie wielkopolskim. Od 2023 oferujemy wynajem samochodów dostawczych. Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!
Produkty i usługi
Prowadzimy wypożyczalnię samochodów dostawczych. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo szybko i łatwo wynająć odpowiedni pojazd dla różnego rodzaju potrzeb transportowych.

Nasze auta są doskonałym rozwiązaniem zarówno na krótkie, jak i długie trasy. Dysponujemy zróżnicowaną flotą, dzięki czemu zaspokajamy wiele potrzeb naszych klientów. Auta dostawcze, które wynajmujemy są idealne do przewozu większych ilości towarów czy przeprowadzek.

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych to doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, które potrzebują transportu towarów, paczek, dużych zakupów czy wyposażenia pomieszczeń. Oferujemy elastyczne warunki wynajmu i atrakcyjne ceny. Dbamy o stan techniczny wszystkich pojazdów w trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wynajmu pojazdów.
Zasięg działania
Firma Primerent Sp. z o.o. z lokalizacji: Leszno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń