PK-Bud Przedsiębiorstwo budowlane Krzysztof Puślecki

Termodernizacje budynków

Instalacje termoizolacyjne
ul. Niepodległości 35, 64-100 Leszno wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(11 opinii) napisz opinię
PK-Bud Przedsiębiorstwo budowlane Krzysztof Puślecki
ul. Niepodległości 35, 64-100 Leszno wielkopolskie
Telefon
Może cię zainteresować
PK-Bud Przedsiębiorstwo budowlane Krzysztof Puślecki

Informacje

Opis działalności firmy PK-Bud Przedsiębiorstwo budowlane Krzysztof Puślecki w Leszno
PK-Bud to przedsiębiorstwo budowlane z siedzibą w Lesznie. Zapewniamy szeroki zakres prac budowlanych. Zajmujemy się m.in. wykonywaniem natrysków pianką poliuretanową domów i innych budynków. Mamy duże doświadczenie, gdyż prowadzimy naszą działalność nieprzerwanie od 1998 roku.
Produkty i usługi
W naszej firmie PK-Bud dbamy o profesjonalne i dokładne wykonanie wszystkich prac. Stosujemy nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy materiały. Swoim klientom oferujemy docieplanie elewacji budynków materiałami ATLAS i WEBER-TERRANOVA, a także roboty remontowe ogólnobudowlane i budowę domków jednorodzinnych w technologii tradycyjnej, YTONG teraz XELLA i POROTHERM. Wykonujemy ponadto takie prac jak:
-adaptacja pomieszczeń lokali użytkowych,
-pokrycia dachowe w technologii VEDAG,
-budowa hal przemysłowych,
-budowa zapleczy socjalno-biurowych,
-kosztorysowanie robót budowlanych.

Do ocieplania używamy m.in. poliuretanowej pianki natryskowej, która cechuje się bardzo dobrymi parametrami i zapewnia odpowiednią izolację cieplną. Dzięki temu straty ciepła są znacznie mniejsze, co pozwala również na duże oszczędności związane z ogrzewaniem. Wykonujemy docieplenia elewacji i poddaszy. Całość prac realizuje doświadczona ekipa pracowników.

Naszym głównym obszarem działań jest rejon Wielkopolski, ale wykonujemy też zlecenia na terenie województw dolnośląskiego i lubuskiego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Marki i specjalizacje
Obecnie firma specjalizuje się w wykonawstwie dociepleń elewacji budynków w oparciu o sprawdzone technologie firm ATLAS i WEBER-TERRANOVA.
Zasięg działania
Firma PK-Bud Przedsiębiorstwo budowlane Krzysztof Puślecki z lokalizacji: Leszno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
T
thefender
Elewacje od PK-Bud są nie tylko estetyczne, ale też zapewniają dobrą termoizolację.
P
Pasezi8913
Specjaliści od elewacji. Wiedzą jak je docieplić i pomalować.
K
kris1967
Kompleksowe usługi budowlane. Dla mnie PK-Bud wybudował dom jednorodzinny. Mieszkam w nim już kilka lat i nie zamieniłbym go na żadne mieszkanie.
C
Czarus432
Polecam firmę PK-Bud. Mieszkam w bloku, który w zeszłym roku ocieplili. Teraz nie płacę tak dużo za ogrzewanie, a elewacja wygląda zdecydowanie lepiej, niż przed remontem. Widać, że firma świetnie się zna na tego typu pracach.
M
Maxxx
Lubię mieszkać w domu jednorodzinnym, ale przez lata miałem problem z dużymi rachunkami za ogrzewanie. Ściany nie były odpowiednio ocieplone i dopiero ekipa z firmy PK-Bud dała radę coś z tym zrobić. Ściany obłożyli wysokiej jakości materiałami i pomalowali, dzięki czemu nie tylko zapobiegają utracie ciepła, ale też są estetyczne.
R
Rafał
Fachowo wykonane pokrycie dachowe. Jestem w stu procentach zadowolony.
P
Paweł
Jednak doświadczenie robi swoje - pracują bez chaosu, jak się czasem zdarza firmom budowlanym i dokładnie. Żadnej lewizny, panowie znają się na rzeczy. Polecam serdecznie.
M
Madura
Super firma, na budowlance świetnie się znają, zdecydowanie polecam!
B
Borys
Poleceni przez brata, więc zdecydowałem się powierzyć im budowę domku jednorodzinnego - i faktycznie się nie zawiodłem wszystko wykonane najlepiej, jak się da. Po prostu fachowcy od budowlanki.
A
Adrianna
Polecam PK-Bud. Zrobili mi profesjonalnie docieplenie na poddaszu. Polecam serdecznie.
M
Mateusz
Bardzo rzetelnie wykonane docieplenie, wszystko ładnie trzyma zdecydowanie czuć różnicę, zwłaszcza zimą, a także finansowo da się odczuć. Profesjonalne wykonanie.