PK-Bud Przedsiębiorstwo budowlane Krzysztof Puślecki

Budowa i remonty domów oraz innych budynków

Materiały elewacyjne
ul. Niepodległości 35, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PK-Bud Przedsiębiorstwo budowlane Krzysztof Puślecki

Informacje

Opis działalności
PK-Bud to przedsiębiorstwo budowlane z Leszna. Firma, której właścicielem jest Krzysztof Puślecki, prowadzi działalność od 1998 roku.
Produkty i usługi
PK-Bud dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznym narzędziom i dostępowi do najlepszych materiałów wykonuje terminowo nawet najtrudniejsze zlecenia. Firma na terenie województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego buduje wytrzymałe i energooszczędne domy jednorodzinne, a także wykonuje elewacje różnych obiektów. Oferta PK-Bud obejmuje:
-elewacje domów jednorodzinnych,
-elewacje budynków wielorodzinnych,
-elewacje obiektów użyteczności publicznej,
-elewacje szkół,
-elewacje magazynów.

Prace prowadzone są z w celu docieplenia ścian oraz nadania im estetycznego wyglądu. Przedsiębiorstwo korzysta m.in. ze styropianu i specjalnych farb.

Poza wymienionymi usługami PK-Bud zajmuje się adaptacją wnętrz i remontami. Odnawianie pomieszczeń wykonuje w domach, mieszkaniach, biurach, a także lokalach usługowych i urzędach. W ramach kompleksowej oferty firma kosztorysuje prace i dobiera materiały, których zakup nie przekracza wyznaczonego budżetu.

Pełna oferta PK-Bud znajduje się na stronie internetowej, a pytania dotyczące firmowych usług, w tym cennika można zadawać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń