Foto Tablitek (Tablitek)

Oferujemy kompleksowe usługi fotograficzne, kserokopie, wizytówki i pieczątki

Pieczątki i stemple
pl. Kościuszki 4, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Foto Tablitek (Tablitek)

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Foto Tablitek z siedzibą w Lesznie, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1996 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Pilaczyński. Na co dzień w ramach naszej działalności oferujemy usługi fotograficzne, kserokopie oraz sprzedajemy wizytówki i pieczątki na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasze doświadczenie sprawiło, iż możemy cieszyć się sporym zaufaniem oraz renomą na rynku. Dzięki naszemu zaangażowaniu w pracę i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, gwarantujemy pełen profesjonalizm, rzetelność oraz stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Jesteśmy zakładem, który pracuje na nowoczesnym sprzęcie. Stosujemy termosublimacyjną technikę drukowania fotografii, która daje nam możliwość wykonania zdjęcia i odebrania go przez klienta w ciągu około trzech minut.

W ramach naszej działalności wykonujemy zdjęcia m.in. do dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu, legitymacji szkolnej, a także świadectwa maturalnego, indeksu, dyplomu i wiz.

Ponadto prowadzimy sprzedaż pieczątek. Są to przede wszystkim pieczątki polimerowe, które charakteryzują się gumką z tekstem mocowaną do oprawek. Dzielą się one na:
- automatyczne,
- szkieletowe,
- kieszonkowe płaskie,
- drewniane.

Posiadamy także pieczątki z gryfów plastikowych, a także datowniki oraz numeratory. Na stanie posiadamy pieczątki firmy Wagraf, Colop, Trodat oraz Shiny.
W ofercie mamy również pieczątki wykonywane w technologii błyskowej, które realizujemy w ekspresowym tempie około pięciu minut.

W skład naszej działalności wchodzi również wykonywanie oraz sprzedaż wizytówek. Dzięki naszym wykwalifikowanym grafikom jesteśmy w stanie stworzyć unikatową szatę graficzną, dzięki której Państwa wizytówka z pewnością będzie się wyróżniać na tle innych. Podczas tworzenia projektu graficznego zwracamy uwagę na sugestie, propozycje i życzenia klienta.
Oferujemy wizytówki z opcją nadruku czarno-białego, kolorowego, jedno lub dwustronnego. Wykonujemy druk cyfrowy w formacie 50x89mm lub 51x90mm.

Dodatkowo prowadzimy także punkt ksero, gdzie wykonujemy ksero formatu A4 i A3 na białym lub kolorowym papierze. Powiększamy lub pomniejszamy dokumenty oraz kopiujemy dwustronnie.

Uzupełnieniem oferty są usługi laminowania, bindowania, tworzenia tabli reklamowych oraz fotogadżety.

Po więcej zapraszamy na naszą stronę internetową.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń