Rollo-Max producent Rolet Materiałowych Wewnętrznych

Produkujemy rolety z materiałów najwyższej jakości

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Szewska 2, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(65) 511 49 14
Adres korespondencyjny
ul. Szewska 2, 64-100 Leszno wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Rollo-Max znajduje się w Lesznie, w województwie Wielkopolskim. Właścicielką jest Alicja Gładek. Produkujemy rolety.
Produkty i usługi
Produkujemy i sprzedajemy rolety okienne. Świadczymy te usługi od jakiegoś czasu. Profesjonalne i solidne wykonanie pozwoliło nam zyskać szerokie grono zadowolonych Klientów. Stale się rozwijamy. Kierujemy naszą ofertę zarówno do sprzedawców detalicznych, jak i indywidualnych.

Opatentowaliśmy nasze własne rozwiązania montażu oferowanych przez nas rolet. Nie ma potrzeby blokowania linki rolety. Montujemy nasze rolety bezinwazyjnymi metodami. Nie wymagają one przybijania, przyklejania, przykręcania. Wyjątkiem są rolety przeznaczone do zainstalowania na oknach nieotwieralnych.

Produkujemy nasze rolety na wymiar wedle życzeń Klienta. Mogą Państwo wybrać długość, szerokość materiału, kolor i umiejscowienie łańcuszka. Rolety okienne są idealne dla okien plastikowych, drewnianych i aluminiowych.

Nasza oferta zawiera rolety kasetowe i bezkasetowe. Ich montaż i demontaż odbywa się błyskawicznie. Poliamidowy mechanizm gwarantuje długowieczność i trwałość rolet. Doskonale chronią przed promieniowaniem słonecznym i nadmiarem światła.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Rollo-Max z Leszna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń