Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Technika Spawalnicza Spółka z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

TECHNIKA SPAWALNICZA jest jedną z nielicznych firm w Polsce, w której spawalnictwo zostało ujęte w s i wykonawstwo stanowisk do spajania, cięcia metali, łącznie z wentylacją stanowisk.

Marki i specjalizacje

BTH - przypawanie trzpieni,CVE - spawanie wiązką elektronów,CEIA - lutowanie indukcyjne,DINSE - uchwyty spawalnicze,ESS - urządzenia spawalnicze,FORSTER - stoły spawalnicze,GEM - urządzenia zgrzewające,
LINBRAZE - Pasty i proszki lutownicze,ORBITALSERVICE - spawanie orbitalne,PANASONIC - roboty spawalnicze(TAWERS),
OMI - agregaty chłodzące,REBOUD-ROCHE - Luty i topniki,
RESISTRONIC - mikrozgrzewarki,SCAME - piece do lutowania,
TECNA - zgrzewarki i balansery,TUNKERS - systemy mocowania.

Produkty i usługi

TECHNIKA SPAWALNICZA jest jedną z nielicznych firm w Polsce, w której spawalnictwo zostało ujęte w sposób kompleksowy - począwszy od opracowania technologii, doboru materiałów, sprzętu spawalniczego, szkolenia spawaczy, obsługę serwisową, obejmującą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, projektowanie i wykonawstwo stanowisk do spajania, cięcia metali, łącznie z wentylacją stanowisk.

W nowocześnie wyposażonej sali audiowizualnej TECHNIKA SPAWALNICZA organizuje seminaria poświęcone nowościom w spawalnictwie. Służą temu również pokazy i prezentacje praktyczne w siedzibie firmy, w terenie, a także corocznie podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Targów INTERWELDING w Katowicach.

Jeżeli chcesz unowocześnić swoją produkcję, zmodernizować stanowiska do spajania i cięcia metali - skorzystaj z naszych doświadczeń. Zapraszamy.

Usługi spawalnicze:

- spawanie stali kwasoodpornych
- spawanie żeliwa
- spawanie aluminium i jego stopów
- lutowanie

Wytwarzamy doskonałej jakości druty spawalnicze do spawania metodami MIG/TIG, łukiem krytym stali kwasoodpornych, aluminium i jego stopów oraz stopów niklu.

TECHNIKA SPAWALNICZA jest integratorem zrobotyzowanych systemów spawalniczych wyposażonych w najnowszej generacji roboty spawalnicze PANASONIC. Zespół wykwalifikowanych inżynierów projektuje i wdraża systemy wyposażone w roboty spawalnicze TAWERS w zakresie mechanizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów spawania.TECHNIKA SPAWALNICZA prowadzi także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis stanowisk opartych o roboty spawalnicze oraz zawsze służy radą i wsparciem przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych.

Firma nasza ma szczególne osiągnięcia w regeneracji drutami rdzeniowymi firmy OERLIKON, węglikami oraz drutami otulonymi typu HARTFLEX.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń spawalniczych.

Certyfikaty

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że nasza firma uzyskała certyfikat TUV Management Service GmbH poświadczający wdrożenie systemu zarządzania jakością wg ISO 9001.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij