Merpro Sp. z o.o.

Witamy w 30 roku naszej działalności!

Automatyka
ul. Ścinawska 43, 60-178 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 868 56 29
Adres korespondencyjny
ul. Ścinawska 43, 60-178 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Od 1990. roku jesteśmy partnerem w doradztwie technicznym oraz sprzedaży urządzeń przemysłowych.

Zatrudniliśmy młodą dobrze wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która przy współpracy naszych doświadczonych kolegów stanowi silny motor napędowy firmy.
Opis działalności
Zakresem naszej działalności na rynku polskim i europejskim jest autoryzacja procesów przemysłowych, a w szczególności automatyka wodnych i parowych kotłów przemysłowych oraz części ogólnych kotłowni. Naszym Klientom od lat zapewniamy fachową i kompleksową obsługę dzięki wysokiej klasy specjalistom pracującym w naszym biurze.
Produkty i usługi
Nasza bliska współpraca z czołowymi producentami kotłów oraz przedstawicielami zaowocowała zautomatyzowaniem, w różnym stopniu, pracy ponad dwustu kotłów wodnych i parowych o konstrukcji płomienicowo-płomieniówkowej i wodno-rurowej.

W procesach technologicznych zachodzących w czasie wytwarzania energii MERPRO promując i automatyzując kotły zasilane ekologicznym paliwem jakim jest bez wątpienia gaz ziemny, olej opałowy oraz paliwa odnawialne przyczynia się do ochrony środowiska.

Szeroka oferta firmy bazuje na urządzeniach i technologiach, które znajdują zastosowanie w sieciach i instalacjach ciepłej oraz zimnej wody, kotłowniach, ciepłowniach, węzłach cieplnych, systemach uzdatniania wody, chłodnictwie, wentylacji, klimatyzacji oraz przemyśle.

Specjalizujemy się głównie w instalacji pary, kondensatu, wody i powietrza.

Proponujemy Państwu pomoc zarówno w projektowaniu nowych systemów, jak również w rozwiązywaniu problemów w już istniejących instalacjach.

Nasz prężnie działający od kilkunastu lat dział handlowy który oferuje swoim klientom dobór i kompletację armatury przemysłowej i automatyki także do kotłów parowych i wodnych wysokotemperaturowych pozwalającąna ich pracę z ograniczonym nadzorem.

Oferta:
- Automatyka kotłowa
- Odwadniacze
- Zawory
- Elektrozawory
- Zawory pneumatyczne
- Urządzenia techniki siłowej
- Osadniki zanieczyszczeń
- Przepływomierze
- Przepustnice
- Układy regulacyjne stosowane w automatyce
- Czujniki
- Przetworniki ciśnienia
- Przemienniki częstotliwości.
Marki i specjalizacje
Ari-armaturen, Asco-Joucomatic, Bielmo, Broen DZT, Emerson, Gestra, LDM, Narzędziowcy, Regin, Rueger, Sabur, Toshiba, ToyoDenki, Trafag.
Certyfikaty
Gestra PoloniaAutoryzowany Partner firmy Sabur Sp. z o.o.LDM CertificateBroen - DZT S.A.GestraAutoryzowany sprzedawca produktów firmy LDM

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń