Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego Wydział Lekarski II Katedra Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii

Instytuty i ośrodki badawcze
Bukowska 70, 60-812 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(61) 854 70 27
Adres korespondencyjny
Bukowska 70, 60-812 Poznań Grunwald, wielkopolskie

Informacje

Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego Wydział Lekarski II Katedra Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii działa w branży Instytuty i ośrodki badawcze. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Poznań.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego Wydział Lekarski II Katedra Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (61) 854 70 27
Firmę Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego Wydział Lekarski II Katedra Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii znajdziesz pod adresem 60-812 Poznań ul. Bukowska 70,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego Wydział Lekarski II Katedra Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.