"OFTALMUS" NSZOZ

Okulistyka zabiegowa - dermatologia estetyczna.

Optycy
ul. Bukowska 78/107, 60-396 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Poniedziałek 09:00 - 17:30
Wtorek 09:15 - 14:00
Środa 13:15 - 16:15
Czwartek 09:00 - 13:00
Piątek 09:30 - 18:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
okulistyka@oftalmus.pl
616710197
616710197
"OFTALMUS" NSZOZ

Informacje

Opis działalności
Firma OFTALMUS zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu okulistyki. Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu dermatologii. Gabinet ma swoją siedzibę na terenie Poznania.
Produkty i usługi
NSZOZ OFTALMUS to placówka zapewniająca mieszkańcom Wielkopolski świadczenia w zakresie okulistyki i dermatologii zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i odpłatnie. Doświadczenie oraz wiedza poparta licznymi certyfikatami pomaga w wykonywaniu rzetelnej diagnostyki, a co za tym idzie, w podjęciu odpowiednich kroków w leczeniu.

W ofercie między innymi:
- diagnostyka i leczenie chorób oczu takich jak jaskra, zaburzenia refrakcji i akomodacji, niedowidzenie u dzieci, zez porażenny i akomodacyjny, choroby dróg łzowych,
- chirurgia okulistyczna, leczenie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, wszczepy soczewek wenątrzgałkowych, soczewek pseudoakomodacyjnych, operacje przeciwjaskrowe, plastyka powiek,
- perymetria komputerowa
- OCT,
- Laser YAG,
- diagnostyka i leczenie chorób skóry.

Ponadto nasza przychodnia oferuje usługi z zakresu dermatologii estetycznej. Wykonujemy pilingi medyczne, a także wstrzykujemy toksynę botulinową w celu m.in. wypełniania zmarszczek czy powiększania ust. Oferujemy także usługi z zakresu laseroterapii zmian naczyniowych i blizn, laserowego odmładzania skóry, laserowego usuwania brodawek i narośli skórnych, mezoterapii skóry i leczenia przebarwień.

Do każdego pacjenta podejdziemy indywidualnie, zapewniając mu profesjonalną opiekę medyczną. Działamy na specjalistycznym i sterylnym sprzęcie. W gabinecie panuje komfortowa atmosfera, by nasi pacjenci mogli poczuć się swobodnie.

Zapraszamy.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
J.Warzecha
Jestem bardzo zadowolona.