Diamond Car Detailing Adam Białek w Panoramie Firm

Diamond Car Detailing Adam Białek

?Profesjonalny Auto Detailing.

ul. Bukowska 82 /84
60-396 Poznań, woj. wielkopolskie
Informacje

Opis działalności

DIAMOND CAR DETAILING PROFESJONALNY AUTO DETAILING MYJNIA RĘCZNA.

Produkty i usługi

Witam Wszystkich!

Od blisko 13 LAT zajmujemy się PROFESJONALNĄ, KOMPLETNĄ RENOWACJĄ oraz KONSERWACJĄ CAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I NIE TYLKO. Pracując na najwyższej klasy produktach takich jak GYEON, MENZERNA, DIAMONDBIRTE, CAR PRO, ZYMOL i inne.

Zaczynałem jako bardzo młody chłopak, ucząc się od profesjonalnych pracowników renomowanych firm świadczących usługi detailingowe, konserwacyjne, renowacyjne pojazdów samochodowych, motocyklowych oraz łodzi i helikopterów w POLSCE i ZAGRANICĄ!

Z czasem i rosnącym doświadczeniem postanowiłem oddać się tej pasji i zamiłowaniu w 100%, a nawet i więcej. Tak powstała firma z głębokimi aspiracjami i bogatym doświadczeniem, działająca w oparciu o coraz to nowsze metody pracy i profesjonalne środki najlepszych renomowanych firm na świecie!

Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak PROFESJONALNY AUTO-DETAILING oraz MYJNIA RĘCZNA!

Powierzając nam swój pojazd mają Państwo GWARANCJĘ, że auto po naszych zabiegach wróci jak nowe, a w zależności od wybranej usługi nawet i lepiej jak nowe!
?
Nasi pracownicy wykonują swoją pracę z zamiłowaniem, wynikającym z wielkiej pasji do motoryzacji. Czyni ich to jednymi z najlepszych w swojej dziedzinie, a największą satysfakcję odczuwamy, gdy efekt końcowy przechodzi najśmielsze oczekiwania właścicieli samochodów. Gwarantujemy, że takiej jakości, za tak niską cenę nie dostaną Państwo nigdzie!

?Poznaj pełen zakres naszych usług.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
autodetailing, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie tapicerki skórzanej, czyszczenie felg, sprzątanie wnetrz, usuwanie hologramów, usuwanie rys, poler

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Bukowska 82 /84
60-396 Poznań, woj. wielkopolskie