"Miks" Hurtownia Tkanin Krzysztof Mikołajczak Emilia Kwietniewska

Hurtownie tkanin i dzianin
ul. Głogowska 219b, 60-111 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(61) 839 12 45
Adres korespondencyjny
ul. Głogowska 219b, 60-111 Poznań Grunwald, wielkopolskie

Informacje

"Miks" Hurtownia Tkanin Krzysztof Mikołajczak Emilia Kwietniewska działa w branży Hurtownie tkanin i dzianin. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Poznań.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Miks" Hurtownia Tkanin Krzysztof Mikołajczak Emilia Kwietniewska poprzez email: mikstkaniny@onet.pl lub telefon: (61) 839 12 45 .
Adres wykonywania działalności przez "Miks" Hurtownia Tkanin Krzysztof Mikołajczak Emilia Kwietniewska to ul. Głogowska 219b, 60-111 Poznań. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Miks" Hurtownia Tkanin Krzysztof Mikołajczak Emilia Kwietniewska. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.