Intervip Rafał Stankowiak

Sprzedaż i naprawa urządzeń marki Karcher

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Głogowska 249, 60-111 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Intervip Rafał Stankowiak

Informacje

Opis działalności
Intervip to firma z Poznania. Jej właścicielem jest Rafał Stankowiak, a początki działalności sięgają 1993 roku. Od lat firma zajmuje się sprzedażą urządzeń renomowanego producenta sprzętu sprzątającego, niemieckiego przedsiębiorstwa Karcher. Dostarcza je zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym.
Produkty i usługi
Ręczne sprzątanie domów, mieszkań, sklepów i powierzchni magazynowych zajmuje dużo czasu i często nie jest skuteczne wobec szczególnie trudnych zabrudzeń. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie specjalnych urządzeń czyszczących marki Karcher, które sprzedaje firma Intervip. Niemiecka marka Karcher produkuje sprzęty dla profesjonalistów i amatorów, dlatego każdy dobierze odpowiednie urządzenia dla siebie. Są proste w obsłudze, ekonomiczne w eksploatacji i niezawodne. Ewentualne awarie usuwa Intervip w swoim warsztacie, w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Oferta sklepu obejmuje przede wszystkim myjki wysokociśnieniowe, którymi można czyścić powierzchnie w pomieszczeniach i poza nimi, wykonane np. z betonu, cegieł, tworzyw sztucznych i drewna. Myjki doskonale nadają się do czyszczenia posadzek przemysłowych, podjazdów, tarasów i elewacji. Firma sprzedaje też odkurzacze uniwersalne wciągające nieczystości i piorące wykładziny oraz:
-myjki do okien.
-dmuchawy do liści,
-polerki,
-mopy elektryczne,
-zamiatarki ręczne,
-zamiatarki samojezdne.

Sprzedawane są także stanowiska do prasowania, pompy i dmuchawy do liści.

W celu uzyskania dodatkowych informacji można osobiście odwiedzić siedzibę firmy Intervip albo skontaktować się poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe