Kowsen-Pol sp. z o.o.

Legalizacja pobytu w Polsce pracowników z Ukrainy

Agencje pracy tymczasowej
ul. Grunwaldzka 19/414, 60-782 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kowsen-Pol sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 19/414, 60-782 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Telefon
Kowsen-Pol sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Kowsen-Pol sp. z o.o. w Poznań
Siedziba spółki Kowsen-Pol znajduje się w Poznaniu. Firma od lat zajmuje się rekrutacją pracowników i ich leasingiem oraz outsourcingiem. Skupia się na pozyskiwaniu pracowników fizycznych, w tym specjalistów z Ukrainy. Wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez podmioty z różnych branż.
Produkty i usługi
Zatrudnianie do tymczasowej albo stałej pracy osób z Ukrainy, Rosji i Białorusi nie musi być trudne. Wszelkie formalności dopełnia agencja pracy Kowsen-Pol, która od lat działa w branży leasingu i outsourcingu pracowniczego. Firma rekrutuje osoby zainteresowane pracą w Polsce, sprawdza ich dokumenty i potwierdza umiejętności. Ustala też terminy badań medycyny pracy, szkoleń wstępnych BHP i prowadzi dokumentację pracowniczą już po podjęciu pracy. Kowsen-Pol oferuje również wsparcie przy takich formalnościach jak:
-pozwolenia na stały pobyt,
-pozwolenia na czasowy pobyt,
-zezwolenia na pracę typu A,
-oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi.

W ten sposób pracodawcy mogą zatrudnić spawaczy, stolarzy i elektryków. Ponadto wśród rekrutowanych przez spółkę pracowników są operatorzy urządzeń CNC, sprzątacze powierzchni magazynowych i pracownicy produkcji.

Kontakt z agencją pracy Kowsen-Pol można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo. Więcej informacji o ofercie firmy znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Kowsen-Pol sp. z o.o. z Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe