NZOZ "Dentana" Stomatologia

Stomatolodzy i protetycy
ul. Grunwaldzka 38 A/U7, 60-783 Poznań Grunwald, wielkopolskie
poniedziałek 08:30 - 15:30
wtorek 08:30 - 15:30
środa 08:30 - 20:30
czwartek 08:30 - 20:30
piątek 08:30 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
669 289 928
Rejestracja
669289928
dentana@dentana.pl
Adres korespondencyjny
ul. Grunwaldzka 38 A/U7, 60-783 Poznań Grunwald, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Gabinet Dentana został założony w 2000 r. przez lek. stom. Małgorzatę Stasiak-Gardyś. Od ponad 17 lat leczymy naszych pacjentów, a ich liczba ciągle rośnie. Korzystamy z wysokiej jakości, nowoczesnego sprzętu, współpracujemy z lekarzami i laboratoriami techniki dentystycznej o najlepszych kwalifikacjach.
Produkty i usługi
* Leczenie zachowawcze:
Próchnica zębów jest najbardziej rozpowszechnioną chorobą narządu żucia. Celem jej zapobiegania jest ochrona uzębienia oraz prawidłowe leczenie. Próchnica jest chorobą bakteryjną, polegającą na odwapnieniu i rozpadzie tkanek twardych zęba. Dzięki szybkiemu rozpoznaniu, prawidłowemu opracowaniu ubytku przez całkowite usunięcie zębiny próchnicowej i zaopatrzeniu najnowszymi i najlepszymi materiałami dostępnymi na rynku, możesz cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

* Leczenie kanałowe:
W przypadku gdy toczący się proces próchnicowy nie został opanowany na czas, dochodzi do zapaleń miazgi. Leczenie to polega więc na usunięciu zakażonej tkanki z zęba i wypełnieniu kanałów korzeniowych biokompatybilnym materiałem.

* Protetyka:
Leczenie protetyczne polega głównie na odbudowie ciągłości łuków zębowych, przez co odtwarzamy ich czynność oraz wygląd zewnętrzny twarzy pacjenta. Wykorzystując najnowsze rozwiązania i podchodząc indywidualnie do każdego z naszych pacjentów, proponujemy uzupełnienia zarówno stałe jak i ruchome. Odbudowy protetyczne lub zmiana wyglądu uzębienia (np. przez założenie licówek) nadaje twarzy korzystny wygląd. Poprawia samopoczucie, status społeczny, przywraca poczucie młodości i wiary w siebie, a te z kolei wpływają na relacje w stosunkach międzyludzkich i kontaktach osobistych.
Umów się na wizytę a przekonasz się "na własne zęby".

* Profilaktyka profesjonalna

* Chirurgia stomatologiczna

* Stomatologia zachowawcza

Lekarz dentysta Małgorzata Stasiak-Gardyś

Lekarz dentysta Anna Krawczyk
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
gnieźnieński, kościański, nowotomyski, obornicki, Poznań, szamotulski, śremski, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
G
Grzegorz
Dobry gabinet, naprawdę polecam