Błysk Beata Maćkowiak

Kompleksowe utrzymanie czystości. Usługi na najwyższym poziomie.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Grunwaldzka 55/10, 60-352 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 867 20 62
Adres korespondencyjny
SIEDZIBA:ul. Żniwna 4a61-663 Poznań
Błysk Beata Maćkowiak

Informacje

Opis działalności
Podstawowym profilem działalności Firmy jest świadczenie usług porządkowych w pełnym zakresie. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, a jej właścicielem jest Beata Maćkowiak. Przedsiębiorstwo istnieje od 1996 roku.
Produkty i usługi
Firma sprzątająca BŁYSK prowadzi swoją działalność od ponad 20 lat. Przez ten cały czas w sposób fachowy i skrupulatny podchodzimy do powierzanych nam zadań. Z roku na rok liczba zatrudnionych przez nas pracowników rośnie, co w połączeniu z prowadzonymi szkoleniami i pomocą specjalistycznego sprzętu, gwarantuje szybkie i sprawne zaspokajanie zgłaszanych przez Klientów potrzeb. Wśród nich są zarówno hotele, gdzie świadczymy usługi kompleksowego utrzymania czystości jak i biurowce, budynki mieszkalne, czy tereny prywatne.

Nasza oferta obejmuje całkowite utrzymanie czystości, kompleksową obsługę terenów zielonych. Zatrudniając naszą Firmę nie muszą Państwo dodatkowo inwestować.
Profesjonalne utrzymanie czystości realizujemy w oparciu o własną bazę wysokiej jakości maszyn, sprzętu i środków chemicznych ( Atesty PZH ) oraz specjalistycznie przeszkolony personel własny lub przejęty od Zleceniodawcy.

Oprócz prac sprzątających, polegających na świadczeniu usług wewnątrz budynków, zajmujemy się także pracami związanymi z myciem okien i elewacji szklanych. Do takich prac wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Mycie może być wykonywane albo z poziomu gruntu albo, przy znacznych wysokościach, przy pomocy lin alpinistycznych. Wybór metody czyszczenia zależy od wysokości budynku, a także od jego położenia. Decyzje o sposobie realizacji usługi podejmowane są zawsze w konsultacji z właścicielem nieruchomości.

Firma BŁYSK zajmuje się także doczyszczaniem coraz częściej stosowanych posadzek kamiennych. Nasze przedsiębiorstwo, przy wykorzystaniu specjalistycznych środków chemicznych i sprzętu, przywróci połysk każdej posadzce, a następnie zadba, by służyła ona jeszcze przez pokolenia. Sposób czyszczenia w dużej mierze zależy od materiału, z którego została ona wykonana, dlatego do realizacji takich zleceń potrzebne jest doświadczenie i wiedza, które oferujemy naszym Klientom.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Błysk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe