Aranżacja i Projektowanie Wnętrz Małgorzata Szepelowska

Projektowanie wnętrz, modernizacja, aranżacja wnętrz

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Gwiaździsta 35, 60-149 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 951 794
Adres korespondencyjny
ul. Gwiaździsta 35, 60-149 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Projektowanie, aranżacja wnętrz, modernizacja, świadectwa energetyczne.Zapraszamy do współpracy!
Produkty i usługi
Projektowanie to moja praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Zawsze staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Inwestora, związanym nie tylko ze stroną estetyczną i wizualną projektu, ale także uwzględniającym jego możliwości finansowe. Oferuję projekt kompleksowy, a także aranżację pojedynczych wnętrz, małych jak i dużych powierzchni mieszkalnych oraz niewielkich powierzchni usługowych i biurowych. Każda realizacja może być objęta nadzorem autorskim.

Zakres projektu: spotkanie z Inwestorem, zapoznanie się z jego upodobaniami, stylem życia i ogólnymi potrzebami. Ustalenie ram czasowych i finansowych przy pracy nad projektem. Podpisanie Umowy o podjęciu współpracy. Sporządzenie pomiaru pomieszczeń. Przygotowanie projektu koncepcyjnego w postaci szkiców i zarysów wnętrz (wybór materiałów: połogi i ściany – drewno płytki itp., dobór sanitariatów, mebli, oświetlenia oraz elementów dekoracyjnych.). Opracowanie projektu wykonawczego (wyznaczenie odpływów i podejść wodnych, punktów elektrycznych, ścianek działowych, sufitów obniżanych, rozmieszczenie sprzętów, opis funkcjonalny oraz wytyczne materiałowe - kolory, formy, struktury, przedstawienie ułożenia płytek ściennych i podłogowych).

Oferuję:

stworzenie kompleksowego projektu, aranżacje dużych i małych wnętrz, mieszkań, poddasza, pojedynczych pomieszczeń: łazienek, kuchni, pokojów, konsultacje pomysłów, odpowiednie rozmieszczenie punktów związanych z instalacją elektryczną, wodną, kanalizacyjną, doradztwo w zakresie przeróbek konstrukcji oraz kolorów i materiałów, pomoc w wyborze dodatków i akcesoriów, aranżacja ogrodu, tarasu, balkonu, projekty elewacji i ogrodzeń, indywidualne projekty domów jednorodzinnych, przeprowadzenie formalności administracyjno-prawnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, rozpoczęciem, przeprowadzeniem oraz zakończeniem robót budowlanych, nadzór autorski, inwestorski, kierowanie budową, współpraca z ekipami wykonawczymi, pomoc w poszukiwaniu materiałów.
Marki i specjalizacje
W ofercie znajdują się również: konsultacje pomysłów, aranżacje pojedynczych pomieszczeń, doradztwo kolorystyczne, rozmieszczenie punktów instalacyjnych, doradztwo w zakresie przeróbek konstrukcyjnych, opcjonalnie aranżacja ogrodu. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie i z należytą troską.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń