AKF Studio grawerowanie, reklama, puchary

Grawerowanie laserowe i mechaniczne

Grawerowanie
ul. Junikowska 36/1, 60-163 Poznań Grunwald, wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(61) 661 73 41
602302282
AKF Studio grawerowanie, reklama, puchary

Informacje

Opis działalności
AKF Studio to firma zajmująca się grawerowaniem laserowym i mechanicznym. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Funkcjonujemy na rynku od 2001 roku. Stworzymy idealnej jakości grawer na każdym materiale!
Produkty i usługi
Grawerowanie laserowe to idealna forma reklamy własnego przedsiębiorstwa. To właśnie dlatego z naszym studiem współpracuje mnóstwo firm i instytucji. Jednak bezproblemowo obsługujemy także osoby prywatne. W naszym rozwiniętym technologicznie parku maszyn wykonujemy różnego rodzaju grawery na upominkach reklamowych, pieczątkach, pucharach, czy statuetkach.

Dla naszych Klientów wykonamy też:

- identyfikatory osobowe,
- tabliczki opisowe,
- tabliczki informacyjne,
- szyldy,
- tablice nagrobkowe,
- breloczki i zawieszki do kluczy,
- naklejki i etykiety,
- medale,
- nagrody szklane i kryształowe.

Grawer proponowany przez nasze studio cechuje się niezwykłą trwałością i precyzją. Wykonujemy zarówno małe, jak i duże napisy. Na Państwa prośbę stworzymy druk UV, sitodruk oraz druk 3D. Grawerujemy na praktycznie każdym materiale! Na drewnie, aluminium, gumie, papieru, czy skórze.

Zaufało nam już ponad 3000 Klientów. Wykonaliśmy dla nich więcej niż 5000 projektów. Do każdego z nich podeszliśmy z największą precyzją, zyskując tym samym ich zaufanie. Gwarantujemy, że nieustannie rozwijająca się oferta będzie sprzyjać każdej, z Państwa potrzeb.

O szczegółach oferty dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia nas w Poznaniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Patryk
AKF Studio spełniła moje oczekiwania. Stworzony przez nich grawer wygląda dokładnie tak, jak to sobie wyobraziłem. Wykonali dla nas znaczni na szafki i na drzwi. Solidna robota. Polecam.
J
Jan
Grawer wykonany bardzo precyzyjnie. O coś takiego mi właśnie chodziło. Takie identyfikatory są koniecznością dla naszych pracowników. Polecam. Bardzo szybka realizacja usług.