AKF Studio grawerowanie, reklama, puchary

Usługi grawerowania na drewnie, aluminium, skórze i każdym innym materiale

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Junikowska 36/1, 60-163 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 661 73 41
602302282
AKF Studio grawerowanie, reklama, puchary

Informacje

Opis działalności
AKF Studio to zakład grawerowania laserowego i mechanicznego. Proponujemy wykonanie grawera na praktycznie każdym materiale. W tym również na szkle, papierze, czy drewnie. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Aktywnie działamy na rynku już od 2001 roku.
Produkty i usługi
Chcesz stworzyć skuteczną reklamę swojego przedsiębiorstwa? Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest skorzystać z usług grawerowania! Nasz grawer wykorzystywany jest w różnego rodzaju wizytówkach, gadżetach reklamowych, czy upominkach. Wykonujemy napisy między innymi na drewnie, szkle, papierze oraz skórze.

Wykorzystujemy nowoczesne techniki grawerowania. Umożliwiamy wykonanie druku UV, sitodruku, a także druku 3D. Współpracujemy nie tylko z firmami, ale też z osobami prywatnymi. Z naszą pomocą stworzysz niepowtarzalne breloczki i zawieszki do kluczy. Tworzymy również tablice nagrobkowe oraz szyldy.

Wybierając AKF Studio, możesz wykonać też:

- identyfikatory,
- dyplomy, certyfikaty i gratulacje,
- medale,
- tabliczki opisowe i okolicznościowe,
-tabliczki na puchary i obrazy,
- numerki na drzwi lub nazwy ulic,
- grawer na biżuterii i zegarkach,
- nagrody szklane i kryształowe.

Stworzyliśmy już ponad 5000 projektów. Więcej niż 3000 Klientów uznało naszą firmę za idealny wybór do zaprojektowania akcesoriów i gadżetów reklamowych. Nasza ofertę nieustannie rozwijamy, aby być w stanie spełnić każdą Twoją potrzebę!

O szczegółach oferty dowiesz się na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszego biura w Poznaniu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń