Grala Andrzej. Transport krajowy

Transport krajowy i międzynarodowy

Transport międzynarodowy
ul. Krzeszowicka 19, 60-003 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
513 104 291
Adres korespondencyjny
ul. Krzeszowicka 19, 60-003 Poznań Grunwald, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Transport Krajowy prowadzona przez Andrzeja Grale znajduje się w Poznaniu. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Na chwilę obecną posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki odpowiedzialnej i rzetelnej pracy.
Produkty i usługi
Zajmujemy się logistyką i spedycją na terenie kraju i za granicą. Przede wszystkim w transporcie zagranicznym skupiamy się na miejscowościach Włoskich. Oferujemy transport towarów neutralnych oraz przewóz towarów w kontrolowanej temperaturze.

Obszar naszej działalności skupia się na takich usługach jak:

-przewozy międzynarodowe,
-transport krajowy,
-transport mrożonek.

Podczas pracy posługujemy się m.in. ciągnikiem siodłowym marki VOLVO typu FH o mocach 500KM, napędem 4×2, spełniające normy emisji spalin EURO 6 i 5, średnim wieku 3 lata.

Ponadto posiadamy naczepy kurtynowe typu standard i mega o objętości 90-100 m3 i pojemności 34 sztuki palet. Do przewozu specjalnych towarów używamy naczepy typu chłodnia, w której minimalna temperatura wynosi -25C.

Zatrudniamy jedynie wykwalifikowane osoby, które wiedzą, że bezpieczny transport Państwa produktów jest dla nas najważniejszy. Pracujemy na zasadach Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw wg ISO 28000.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Transport Krajowy. Więcej informacji na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń