Alumart Artur Małecki

Wysokiej jakości druk na aluminium.

Znakowanie, kodowanie i hologramy
ul. Limanowskiego 21 /2, 60-744 Poznań Grunwald, wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
697 627 349
Adres korespondencyjny
ul. Limanowskiego 21 /2, 60-744 Poznań Grunwald, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w produkcji tabliczek znamionowych, opisowych oraz inwentaryzacyjnych. Stosowanie przez nas najnowszych technologii pozwala na kolorowe nadruki w aluminium.
Produkty i usługi
Firma Alumart ma duże doświadczenie w produkcji tabliczek homologacyjnych, inwentaryzacyjnych, opisowych i innych. Posiadamy odpowiednie zaplecze produkcyjne oraz właściwie zoptymalizowany proces produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zakres tworzonych przez nasz tabliczek jest bardzo szeroki. Oprócz tego, że produkujemy tabliczki homologacyjne, inwentaryzacyjne, znamionowe, jesteśmy też w stanie stworzyć projekt tabliczki odpowiadający potrzebom konkretnego klienta. Przykładowo w przypadku tabliczek inwentaryzacyjnych możemy przygotować wzór, który będzie można samodzielnie uzupełnić za pomocą permanentnych pisaków lub wybijaków.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie muszą posiadaćdużej wiedzy na temat tabliczek homologacyjnych czy też inwentaryzacyjnych, na temat skali czy liniałów. Dlatego oprócz usług produkcyjnych oferujemy pomoc i doradztwo we wszystkich kwestiach. Nasi specjaliści to wykwalifikowani fachowcy, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Proces produkcyjny opiera się na dopracowanych schematach, dzięki czemu każdy zrealizowany projekt cechuje się najwyższą jakością. To przekłada się zarówno na estetykę tabliczek, jak i na ich trwałość. Należy zaznaczyć, że Alumart jest w stanie zrealizować zamówienia już od 1 sztuki. Firmom, które potrzebują regularnie np. tabliczek homologacyjnych w niewielkich ilościach, możemy zaproponować stałą współpracę.

Zapewniamy szybką realizację zamówień - jeżeli partia jest mała, a klient posiada gotowy projekt, jesteśmy w stanie wykonać tabliczki nawet w 24 godziny. W przypadku większych zamówień lub gdy klient będzie chciał skorzystać z dodatkowych usług, czas realizacji zamówienia może być nieco dłuższy. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Marki i specjalizacje
- tabliczki znamionowe
- kody kreskowe
- tabliczki firmowe
- tabliczki homologacyjne
- tabliczki inwentaryzacyjne
- skale, liniały, schematy
- panele sterownicze
- tablice informacyjne
- etykiety
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
W
www.avpartner.pl
2018-03-06 10:29:12
Wysoki poziom świadczonych usług, doskonały, w 100% zgodny z założeniami produkt i wysoka jakość wykonania, sprawiły, iż jesteśmy zachwyceni ze współpracy z tą firmą. Do tego rewelacyjny kontakt i uprzejmość konsultantów pozwoliły nam zaufać, iż zamówienie będzie zrealizowane profesjonalnie - tak też się stało. Działanie w trybie ekspresowym. Perfekcyjna jakość wykonania . Świetny kontakt, uprzejmość i życzliwość. Polecamy w 100%.
K
Klient
2014-04-08 16:17:09
Rzetelna i wiarygodna firma. Rewelacyjne produkty. Tabliczki na najwyższym poziomie.