Consilium Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Wielopolski

Pomoc prawna z zakresu różnych dziedzin prawa.

Radcy prawni
ul. Malwowa 5, 60-175 Poznań Grunwald, wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(61) 853 62 18
Consilium Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Wielopolski

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jacek Wielopolski. Od 2001 roku prowadzę swoją kancelarię radcy prawnego o nazwie Consilium. Znajduje się ona na terenie Poznania. Przez cały czas swojej działalności staram się dokładnie pomóc jak największej ilości Klientów.
Produkty i usługi
Od wielu lat prowadzę swoją kancelarię, dzięki czemu zdołałem nabyć cenne doświadczenie i obszerną wiedzę w zakresie prawa. Nieustannie też badam przepisy prawne, by móc świadczyć swoją pomoc dla jak największej ilości Klientów. Z moich usług skorzystać mogą przedsiębiorcy, rolnicy czy Klienci indywidualni.

Pomoc prawną świadczę z wielu dziedzin prawa. Są to na przykład:
- prawo gospodarcze,
- prawo cywilne,
- prawo rodzinne,
- prawo upadłościowe,
- prawo spadkowe.

Podejmuję się przeróżnych spraw związanych z wyżej wymienionymi dziedzinami prawa. Działam na rzecz swoich Klientów w zakresie negocjacji prawnych czy finansowych, jestem mediatorem w sprawach cywilnych i rodzinnych czy podejmuje się prac adwokackich czy działam jako mecenas. Co więcej, pomagam ustalić prawa rodzicielskie.

Klienci mogą także liczyć na moją pomoc w zakresie procesów sądowych czy tworzenia pism procesowych. Tworzę pozwy rozwodowe, sporządzam testamenty czy świadczę pomoc prawną i konsultacje w zakresie prawa. Wszelkie sprawy, których się podejmuję, staram się doprowadzić do pozytywnego rozwiązania.

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności, proszę Państwa o kontakt z kancelarią Consilium w Poznaniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Poznań

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Dominika
Zdecydowanie polecam kancelarię Consilium. Znają się na rzeczy i dokładnie tłumaczą wszystko klientowi.
D
Damian
Rzeczywiście Pan Jacek potrafi odpowiednio doradzić w zakresie różnych dziedzin prawa. Widać, że się na tym zna i działa na korzyść klienta.
M
Mateusz
Jak najbardziej mogę polecić tego radcę prawnego. Potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć i widać, że posiada obszerną wiedzę w zakresie przepisów prawa.