"BIS" Wypożyczalnia Elektronarzędzi Rusztowań i Maszyn Budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Ostatnia 31, 60-102 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
(61) 830 56 23
Adres korespondencyjny
ul. Ostatnia 31, 60-102 Poznań Grunwald, wielkopolskie

Informacje

Siedzibą "BIS" Wypożyczalnia Elektronarzędzi Rusztowań i Maszyn Budowlanych jest Poznań w województwie wielkopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Wynajem maszyn budowlanych.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "BIS" Wypożyczalnia Elektronarzędzi Rusztowań i Maszyn Budowlanych, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@biswypozyczalnia.com lub telefon: (61) 830 56 23
Z przedstawicielem firmy "BIS" Wypożyczalnia Elektronarzędzi Rusztowań i Maszyn Budowlanych możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 60-102 Poznań ul. Ostatnia 31,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "BIS" Wypożyczalnia Elektronarzędzi Rusztowań i Maszyn Budowlanych znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.