"BIS" Wypożyczalnia Elektronarzędzi Rusztowań i Maszyn Budowlanych

Maszyny budowlane, elektronarzędzia, rusztowania - WYPOŻYCZALNIA.

ul. Ostatnia 31, 60-102 Poznań Grunwald, wielkopolskie
poniedziałek 7:30 - 16:00
wtorek 7:30 - 16:00
środa 7:30 - 16:00
czwartek 7:30 - 16:00
piątek 7:30 - 16:00
sobota 7:30 - 12:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 830 56 23
Adres korespondencyjny
ul. Ostatnia 31, 60-102 Poznań Grunwald, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Wypożyczalnia maszyn budowlanych i elektronarzędzi posiada w ofercie sprzęt firm, które są wiodące na rynku elektronarzędzi i maszyn budowlanych. Klient otrzymuje sprawny i profesjonalny sprzęt, dobrany odpowiednio do jego potrzeb przez doradcę naszej firmy, płacąc tylko zwrotną kaucję oraz stawkę wynajmu, określoną w cenniku.
Produkty i usługi
Maszyny budowlane wynajem, narzędzia budowlane wynajem, wypożyczalnia narzędzi budowlanych, elektronarzędzia wynajem, wynajem maszyn drogowych, wypożyczalnia sprzęt ogrodniczy, maszyny ogrodnicze wynajem, młoty, cykliniarki, rusztowania wynajem, rusztowania wypożyczalnia, wypożyczalnie rusztowań urządzenia budowlane, maszyny drogowe, sprzęt budowlany, szlifierki, Poznań, wielkopolskie, stopy wibracyjne, płyty wibracyjne, zagęszczarki rewersyjne, wibratory, przetwornice i zacieraczki, agregaty prądotwórcze, młoty wyburzeniowe 230 V, młoto-wiertarki, wiertarki udarowe, skoczki, betoniarki, przecinarki do betonu i asfaltu, rusztowania, nagrzewnice, osuszacze powietrza, szlifierki do betonu, szlifierki do parkietu drewna, wynajem podkaszarek, sprzęt ogrodniczy wypożyczanie, sprzęt ogrodniczy wypożyczalnie, podkaszarki wynajem, kosiarki wynajem

Poznań, Wielkopolskie, Wielkopolska, Leszno, Kalisz, Konin, Ostrów Wlkp., Piła, Kórnik, Śrem, Środa Wlkp., Rawicz, Jarocin, Swarzędz, Komorniki, Buk

W dzisiejszych czasach nie jest konieczny zakup często drogich, skomplikowanych maszyn budowlanych czy też elektronarzędzi. Znacznie lepszym i zdecydowanie tańszym sposobem wykonania niezbędnych robót jest wynajem sprzętu. Klient otrzymuje sprawny i profesjonalny sprzęt, dobrany odpowiednio do jego potrzeb przez doradcę naszejfirmy, płacąc tylko zwrotną kaucję oraz stawkę wynajmu, określoną w cenniku. Wypożyczalnia maszyn budowlanych i elektronarzędzi posiada w ofercie sprzęt firm, które są wiodące na rynku elektronarzędzi i maszyn budowlanych.

MAKITA to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych.

HILTI jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej. Firma oferuje technologicznie zaawansowane systemy zamocowań, systemy pomiarowe, wiercenia, dłutowania, cięcia i szlifowania, ochrony przeciwpożarowej i techniki instalacyjnej - doskonałe maszyny budowlane.
Marki i specjalizacje
W ofercie posiadamy sprzęt renomowanych światowych firm: MAKITA, HITACHI, HILTI, METABO, WACKER, WEBER i inne.

Weber MT - elektronarzędzia i maszyny budowlane. Weber MT to doskonałe: stopy wibracyjne, płyty wibracyjne, zagęszczarki rewersyjne, przecinarki oraz wibratory, przetwornice i zacieraczki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń