Edison Energia Sp. z o.o.

Najwyższej jakości panele fotowoltaiczne

Energia odnawialna
ul. Sielska 17A, 60-129 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
799 394 444
Adres korespondencyjny
ul. Sielska 17A, 60-129 Poznań Grunwald, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Edison Energia to firma znajdująca się w Poznaniu. Jesteśmy zespołem osób, którzy doskonale zdają sobie sprawę z wpływu działań człowieka na środowisko naturalne. Dlatego chcielibyśmy zaproponować rozwiązania w zakresie pozyskiwania energii odnawialnej, czyli panele fotowoltaiczne.
Produkty i usługi

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy mu wsparcie na każdym etapie projektu. Nasi eksperci udzielą wszystkich informacji na temat fotowoltaiki. Rozwiązania dopasowujemy do potrzeb Klienta na podstawie podanych informacji.

Udzielamy też wsparcia w uzyskaniu dotacji z programu “Mój Prąd”, dzięki której Klient otrzymuje 5000zł oraz p0ozyskaniu dotacji oraz z tytułu ulgi termomodernizacyjnej. Spłaca ona nawet 32% wszelkich kosztów instalacji.

Zaraz pozaakceptowaniu oferty, tworzymy indywidualny projekt i harmonogram prac, dając przy tym Klientowi kontrolę nad każdym etapem wykonywanych czynności.

Dzięki całodobowemu monitoringowi możemy błyskawicznie zdiagnozować usterkę, co pozwala na brak przerw w dostarczaniu prądu.

Zachęcamy do skorzystania oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń