Stacja Kontroli Pojazdów, Wulkanizacja, Elektromechanika, Mechanika Samochodowa, Autodetailling - Marciech

Stacja kontroli pojazdów. Warsztat mechaniki i elektromechaniki samochodowej

Elektronika samochodowa
ul. Sobotecka 23, 60-161 Poznań Grunwald, wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Stacja Kontroli Pojazdów, Wulkanizacja, Elektromechanika, Mechanika Samochodowa, Autodetailling - Marciech
ul. Sobotecka 23, 60-161 Poznań Grunwald, wielkopolskie
NIP
7792435696
Telefon
Stacja Kontroli Pojazdów, Wulkanizacja, Elektromechanika, Mechanika Samochodowa, Autodetailling - Marciech

Informacje

Opis działalności firmy Stacja Kontroli Pojazdów, Wulkanizacja, Elektromechanika, Mechanika Samochodowa, Autodetailling - Marciech w Poznań
Marciech to warsztat samochodowy i stacja kontroli pojazdów, które otworzyliśmy w Poznaniu. Oferujemy usługi z zakresu wulkanizacji, elektromechaniki, mechaniki samochodowej oraz autodetailingu.
Produkty i usługi
Nasz warsztat to miejsce idealnie wyposażone do diagnostyki i usuwania najbardziej skomplikowanych awarii w pojazdach. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, a nasi mechanicy są ogromnie zaangażowani w wykonywaną pracę.

Naprawiamy samochody wszystkich marek. Mamy własny magazyn części samochodowych, co sprawia, że szybko wykonujemy nasze zadania. Klientom proponujemy także przeglądy okresowe i rejestracyjne pojazdów kategorii A, B oraz T.

Nasza oferta to:
- czyszczenie przepływomierza,
- wymiana oleju i filtrów,
- geometria kół,
- naprawa manualnych i automatycznych skrzyń biegów,
- wymiana łożysk,
- regeneracja zacisków hamulcowych,
- wymiana katalizatora,
- wymiana zawieszenia,
- regeneracja rozrusznika,
- regeneracja alternatora.
Naprawiamy układy hamulcowe, wydechowe, kierownicze, systemy elektroniczne, układy elektryczne oraz silniki. Pomożemy w przypadku awarii układów wydechowego i zapłonowego. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu serwisu klimatyzacji samochodowej. Zajmujemy się napełnianiem, uszczelnianiem i diagnostyką układu klimatyzacyjnego.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi kosmetyka samochodowa.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Stacja Kontroli Pojazdów, Wulkanizacja, Elektromechanika, Mechanika Samochodowa, Autodetailling - Marciech z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, Poznań, poznański

Aktualności

mechanik

29.05.2022

Szukasz zaufanego mechanika samochodowego? Sprawdź nasz serwis samochodowy. Zatrudniamy prawdziwych specjalistów i oferujemy naprawdę wiele usług z zakresu mechaniki samochodowej. Naprawiamy układy kierownicze, wydechowe, hamulcowe oraz elektryczne. Usuwamy awarie w silnikach oraz automatycznych i manualnych skrzyniach biegów.

stacja diagnostyczna

16.07.2022

Okresowe i rejestracyjne przeglądy stanu technicznego pojazdów to nasza specjalność. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania badań technicznych. Pracujemy rzetelnie. Wykonujemy przeglądy motocykli, motorowerów, ciągników rolniczych oraz samochodów o masie do 3,5 tony. Przeprowadzamy komputerową analizę spalin czy badanie głośności układu wydechowego.

koła

25.09.2022

W Marciech wykonujemy usługi wulkanizacyjne. Zajmujemy się wymianą oraz naprawą ogumienia. Proponujemy geometrię kół, łatamy dętki oraz konserwujemy opony. Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. W ofercie mamy opony zimowe oraz letnie używane i nowe. Sprzedajemy też ogumienie do motocykli i samochodów ciężarowych.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jędrzej
Zdecydowanie najlepsi mechanicy w Poznaniu. Korzystałem z usług wielu warsztatów, ale tutaj mam wszystko w jednym miejscu. Polecam serdecznie.

Słowa kluczowe

ABS,