Foto Etui Anna Kulesza

Hurtownia ramek i albumów do zdjęć

Sprzęt fotograficzny
ul. Wyspiańskiego 14, 60-750 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Foto Etui Anna Kulesza

Informacje

Opis działalności
Foto Etui to hurtownia z Poznania, założona w 1993 roku. Firma prowadzona przez Annę Kuleszę zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości akcesoriów do zdjęć. Oferuje produkty w ramach sprzedaży detalicznej i hurtowej. Do klientów hurtowni należą zakłady fotograficzne oraz klienci indywidualni, którzy np. szukają pomysłu na prezent.
Produkty i usługi
Zdjęcia to najlepszy sposób na zapisanie danej chwili i powrócenie do niej w dowolnym momencie. Za pomocą zdjęć można dokumentować wszystkie najważniejsze wydarzenia z życia, dlatego warto zadbać o ich odpowiednie wyeksponowanie. Służą do tego albumy na zdjęcia, a te kupią Państwo w hurtowni Foto Etui. Firma od prawie 30 lat zajmuje się sprzedażą takich albumów na zdjęcia jak:
-albumy tradycyjne na przylepce,
-albumy tradycyjne na narożniki,
-albumy tradycyjne na klej,
-albumy ślubne,
-albumy komunijne,
-albumy dziecięce,
-albumy kieszeniowe
-albumy ekskluzywne.

Albumy kieszeniowe sprzedawane są w takich formatach jak 9-13, 10-15, 13-18, 15-21. Z kolei ekskluzywne albumy na zdjęcia można zakupić w wersji skórzanej, z aplikacjami albo skóropodobnej.

W Foto-Etui sprzedawane są też ramki plastikowe, drewniane i metalowe na zdjęcia, w tym ramki o niestandardowych rozmiarach. W biurach, gabinetach i mieszkaniach sprawdzają się również antyramy. Można w nich eksponować nie tylko fotografie, ale także rysunki albo dyplomy.

Uzupełnieniem oferty są natomiast koperty fotograficzne z najlepszych odmian papieru.

Więcej informacji o ofercie przygotowanej przez hurtownię Foto Etui znajdą Państwo na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń