R. Siwiec Stomatologia

Profesjonalna opieka stomatologiczna, implanty, leczenie, medycyna estetyczna

Stomatolodzy i protetycy
ul. Źródlana 28/1, 60-643 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
514 270 421
Adres korespondencyjny
ul. Źródlana 28/1, 60-643 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Gabinet Stomatologiczny Radosław Siwiec ma swoją siedzibę w Poznaniu. Funkcjonujemy od 2006 roku. Specjalizujemy się w usługach stomatologicznych.
Produkty i usługi
Prowadzony przez nas gabinet stomatologiczny to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta i to podejście z cała możliwą ilością empatii. Wizyty u dentystów często kojarzone są z czymś nieprzyjemny, dlatego w naszym gabinecie zawsze panuje przyjazna i ciepła atmosfera!

Oferujemy między innymi:

- profilaktykę,
- estetykę stomatologiczną,
- usuwanie kamienia nazębnego,
- wybielanie.

Ponadto zajmujemy się także stomatologią odtwórczą w postaci koron porcelanowych, mostów oraz protez częściowych i całkowitych. Wykonujemy także wypełnienia. Oferujemy także usługę stabilizacje zębów ruchomych oraz zajmujemy się implantami. Stomatologia estetyczna w naszym wykonaniu to licówki kompozytowe i porcelanowe oraz kosmetyczneodbudowy zębów. Naturalnie zajmujemy się także leczeniem kanałowym.

Prowadzący gabinet stomatolog Radosław Siwiec posiada już ponad trzynastoletnie doświadczenie w zawodzie. Pomimo tego wciąż się rozwija, jak z resztą cały nasz gabinet i stara się zgłębiać wiedze, by niesiona pomoc była jeszcze bardziej efektowna.

Możemy zapewnić rzetelność, dokładność oraz przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń