Multi-Tax-Service Marek Zielonka

Profesjonalny montaż oraz serwis taksometrów czy kas fiskalnych.

Taksometry, tachometry i tachografy
ul. Czarnkowska 17B, 60-415 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(8 opinii) napisz opinię
Multi-Tax-Service Marek Zielonka
ul. Czarnkowska 17B, 60-415 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
NIP
7772932902
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
604366273
618499422
Multi-Tax-Service Marek Zielonka

Informacje

Opis działalności firmy Multi-Tax-Service Marek Zielonka w Poznań
Firmę Multi-Tax-Servic założyliśmy w 1972 roku. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Właścicielem jest Marek Zielonka.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i naprawa kas fiskalnych, drogomierzy i taksometrów. Poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.

Zajmujemy się naprawą takich urządzeń jak taksometry, kasy fiskalne i drogomierze. Posiadamy ogromną wiedzę na temat tych przyrządów, dlatego jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć. W naszej ofercie znajdą Państwo kasy renomowanych producentów, do których zaliczamy Elzab Teta, Vega Taxi, Alwi KS, Novitus, Innova, CB Elektronic, Alwi, a także Cezar i Geos.

Dodatkowo zajmujemy się legalizacją i konserwacją wyżej wymienionych urządzeń. Posiadanie kasy fiskalnej wiąże się z koniecznością realizowania pewnych obowiązków. Przedsiębiorca musi ją zarejestrować w Urzędzie Skarbowym, ze względu na rozliczanie podatki. Kasy można wprowadzać stopniowo, a po zgłoszeniu należy przeprowadzić fiskalizację. W przypadku poprawnego przeprowadzenia procesu, praca urządzenia zakończy się wydrukowaniem raportu dobowego.

W sprzedaży mamy ogromny wybór kas fiskalnych, taksometrów i drogomierzy, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego sprzętu, który spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Multi-Tax-Service z Poznania.
Zasięg działania
Firma Multi-Tax-Service Marek Zielonka z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
A
Arek
Kupiliśmy tu taksometr elektroniczny typu NOVITUS TAXI E. Fajnie, że są na rynku takie sprzęty. Bardzo nam pomagają w wykonywaniu pracy. Polecam!
M
Marceli
To bardzo dobre taksometry. Nie można mieć do nich zastrzeżeń. Widać, że to sprzęty, które poradzą sobie w każdej sytuacji.
Ł
Łukasz
W stu procentach warto im zaufać, jeśli chodzi o zakup kas fiskalnych. Posiadają wysokiej jakości urządzenia.
A
Aneta
Nie mają sobie równych w dziedzinie naprawy taksometrów oraz urzeczeń fiskalnych.
P
Piotr
Nawiązałem z nimi współpracę jakiś czas temu i cieszę się, że podjąłem taką decyzję. Sprawnie naprawili mój taksometr.
K
Karolina
Nie znam żadnej lepszej firmy zajmującej się sprzedażą oraz naprawianiem kas fiskalnych.
D
Dagmara
Polecam serdecznie usługi firmy Multi-Tax-Service. Widać, że znają się na rzeczy i umiejętnie reperują powierzone im taksometry.
P
Piotr
Serwis i naprawa kas fiskalnych stoi tutaj na najwyższym możliwym poziomie. Reperowali sprzęt w moim sklepie i bardzo dobrze wykonali to zadanie.