SALEOMEGA.pl w Panoramie Firm

ul. Dąbrowskiego 79 A/11 piętro
60-529 Poznań, woj. wielkopolskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  08:00 - 16:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Szukasz wygodnych sal szkoleniowych w centrum Poznania? Wybór jest prosty – SALEOMEGA.pl! Proponujemy wynajęcie miejsca, w którym wszystkie szkolenia będą udane. Dbamy o komfort zaproszonych gości, a także prelegentów. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Znamy rynek od podszewki. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, procentującym w każdym realizowanym zleceniu.

Marki i specjalizacje

W zależności od Twoich potrzeb wynajmiesz odpowiednie miejsce. Dysponujemy 8 salami szkoleniowymi o łącznej powierzchni niemal 400 metrów kwadratowych. Idealnie nadają się zarówno do pracy warsztatowej, jak i realizację wszelkich projektów. Wszystkie z sal położone są tym samym poziomie – na 11 piętrze nowoczesnego biurowca zlokalizowanego na ulicy Dąbrowskiego (kilka minut drogi autem lub komunikacją miejską od Dworca Poznań Główny).

Produkty i usługi

Celem firmy Sale Omega jest pomoc klientom w organizacji konferencji i szkoleń. Gwarantujemy, że proponowanymi przez nas salami szkoleniowymi i konferencyjnymi, a także zapewnioną przez nas obsługą wszyscy goście będą wręcz oczarowani. Odpowiadamy na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a każdą usługę wykonujemy na najwyższym poziomie.

W ofercie mamy 8 sal szkoleniowych, które znajdują się w centrum Poznania. Sale szkoleniowe są całkowicie wyposażone, przestronne i klimatyzowane. Uzupełnieniem naszej propozycji są sale konferencyjne - dysponujemy dwiema nowoczesnymi salami tego typu. Wszystkie nasze przestrzenie są zlokalizowane w nowoczesnych budynkach.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także kompleksowa obsługa szkoleń. Goście mają zapewnione sale z zapleczem gastronomicznym, a nasza firmamoże zorganizować także nocleg po intensywnym dniu zdobywania wiedzy. Jest to możliwe dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi hotelami w różnych częściach miasta. Oferujemy również możliwość wykorzystania między innymi sprzętu nagłaśniającego, mikserów dźwięku czy telewizorów. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wybudować sceny i podesty.

Nasza propozycja obejmuje także catering. Zapewniamy pakiety kawowe, przekąski szkoleniowe, kanapki bankietowe, szwedzkie bufety, a także pełne obiady i kolacje.

Niewątpliwym atutem naszej oferty jest również rozmieszczenie sal szkoleniowych -
naszym partnerom oferujemy możliwość prowadzenia kilku spotkań jednocześnie. Przygotowanie warunków dla prac w mniejszych grupach czy realizacja większych projektów szkoleniowych również nie stanowią dla nas problemu. Dodatkowoklienci mogą zdecydować się na rzutniki multimedialne, flipcharty, głośniki czy dostęp do ultraszybkiego internetu.

Klienci - zarówno stali, jak i nowi - mogą liczyć na szereg rabatów. Wszystkim zainteresowanym kompleksową ofertą organizacji szkoleń i konferencji polecamy ofertę firmy Sale Omega.

Certyfikaty

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Środa Wlkp., Wągrowiec, Poznań, Kościan, Nowy Tomyśl, Oborniki, Gniezno, Śrem, Grodzisk Wlkp., Szamotuły
Promocje
Ważna od
2018-09-10

8 sal szkoleniowych w Poznaniu, Lunch & Cafe, 100 % zadowolenie.

Pełna obsługa szkoleń i konferencji w klimatyzowanych salach z przepięknym widokiem na stolicę wielkopolski. UWAGA! Szczególnie cenimy sobie współpracę długoterminową. Nasi stali Klienci mogą liczyć na specjalną wycenę z indywidualnym rabatem!

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
sale szkoleniowe, sale konferencyjne, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych, centrum konferencyjne, centrum szkoleniowe, organizacja szkoleń, kompleksowa oferta organizacji szkoleń, klimatyzowane sale szkoleniowe, klimatyzowane sale konferencyjne, sale szkoleniowe dla firm, sale konferencyjne dla firm, luksusowe sale szkoleniowe, komfortowe sale szkoleniowe, sale szkoleniowe w centrum, sale konferencyjne z pełnym zapleczem, sale szkoleniowe z pełnym zapleczem, sale szkoleniowe z zapleczem gastronomicznym, sale konferencyjne z zapleczem gastronomicznym, sale szkoleniowe catering, sale konferencyjne noclegi

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Dąbrowskiego 79 A/11 piętro
60-529 Poznań, woj. wielkopolskie

Załączniki