P.W. Klima Plus Sp.j.

Montaż i serwis klimatyzatorów

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 479A, 60-451 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
(5 opinii) napisz opinię
P.W. Klima Plus Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Klima Plus to firma z Poznania, założona w 1991 roku. Specjalizuje się w handlu i usługach związanych z technologią cyrkulacji powietrza.
Produkty i usługi
Utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczeń wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań technologicznych, a te dostarcza od lat firma Klima Plus. Przedsiębiorstwo sprzedaje najlepsze jakościowo klimatyzatory i elementy instalacji wentylacyjnych oraz oferuje inne usługi. Oferta Klima Plus obejmuje:
-projektowanie klimatyzacji,
-montaż klimatyzacji,
-przeglądy klimatyzatorów,
-serwis klimatyzacji.

Podczas przeglądów klimatyzatory są odkażane, co zapobiega powstawaniu grzybów i wirusów. Diagnostyka urządzeń pozwala też na uniknięcie kosztowanych w naprawie awarii.

Ponadto pracownicy firmy montują i w razie potrzeby naprawiają wentylacje, w tym systemy z rekuperatorami, czyli urządzeniami odzyskującymi ciepło z powietrza. Zastosowanie ich w wentylacji przekłada się na oszczędności w ogrzewaniu.

Usługi wykonywane są w domach, mieszkaniach, biurach, a także lokalach usługowych i zakładach przemysłowych. Prace realizowane są zawsze terminowo, a ich koszt jest konkurencyjny.

Więcej informacji o ofercie Klima-Plus znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Krystian
Klimatyzacja w domu to doskonałe rozwiązanie! Dzięki firmie Klima Plus moja rodzina żyje w komfortowych warunkach.
I
Ipati677
Klimatyzacja od Klima Plus spełnia świetnie swoje zadanie. Chłodzi tak, że nawet największe upały nam niestraszne!
F
Filip
Wykonali klimatyzację w naszym biurze. W końcu można tu wytrzymać!
B
Błażej
Wentylacja z rekuperacją działa bez zarzutu. Klima Plus świetnie zna się na wykonawstwie tego typu instalacji. Ponadto może je naprawić. Znam ich od lat i każdemu polecam ich usługi.
A
Andrzej
Solidna firma, której można zaufać w zakresie projektowania i montażu klimatyzacji. Klima Plis ma na sprzedaż różne klimatyzatory, w tym ścienne, które dowozi na wskazane miejsce i je instaluje. Podoba mi się też, że w razie potrzeby służą serwisem.