It-energy sp. z o.o.

Projektowanie, budowa i konserwacja sieci elektroenergetycznych

Dystrybucja energii elektrycznej
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 75/91, 60-523 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
It-energy sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
It-Energy to spółka z siedzibą w Poznaniu, założona w 2011 roku. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji elektroenergetycznych. Działa na rzecz podmiotów gospodarczych, samorządów i osób fizycznych.
Produkty i usługi
Energia elektryczna używana jest każdego dnia w obiektach mieszkalnych, usługowych, biurach oraz zakładach przemysłowych. Od jej niezakłóconej dostawy zależy działalność instytucji, prywatnych firm i gospodarstw domowych, dlatego tak ważne jest prawidłowe wykonanie instalacji elektroenergetycznych. Pomocą w tym zakresie służy firma It-Energy z Poznania. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Korzysta podczas realizowania zleceń z najlepszych jakościowo materiałów, pracy doświadczonych elektryków i specjalistycznych urządzeń umożliwiających budowę i modernizację linii elektroenergetycznych. Linie te są przez przedsiębiorstwo projektowane i budowane, a dotyczy to zarówno linii napowietrznych, jak i kablowych, położnych w ziemi. Firma podejmuje się też modernizacji instalacji przesyłowych i stacji transformatorowych oraz układów pomiarowo-rozliczeniowych, zasilania do elektrowni słonecznych i wiatrowych, a także oświetlenia ulicznego.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje również takie usługi jak:
-likwidacja kolizji elektroenergetycznych
-przyłączanie do sieci elektroenergetycznych
-kompensowanie mocy biernej
-zmiana systemu zasilania
-optymalizacja kosztów zakupu energii
-projektowanie i montaż systemów monitorowania energii elektrycznej

Uzupełnieniem oferty są audyty efektywności energetycznej. Prowadzone są dla całych budynków, firm i poszczególnych instalacji, np. wentylacji, klimatyzacji, sieci ciepłowniczych oraz procesów produkcyjnych.

Po dodatkowe informacje związane z działalnością przedsiębiorstwa It-Energy można wejść na stronę internetową. Ponadto możliwe jest nawiązanie kontaktu telefonicznie i mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe