Menesiak Skup surowców wtórnych

Zajmujemy się zagospodarowaniem surowców wtórnych.

Złom i surowce wtórne
ul. Kościelna 36, 60-538 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Menesiak Skup surowców wtórnych

Informacje

Opis działalności
Surowce Wtórne Menesiak zajmuje się gospodarowaniem surowców wtórnych oraz recyklingiem. Świadczy swoje usługi na terenie poznańskich Jeżyc od 1990 roku.
Produkty i usługi
Firma wykonuje kompleksowe usługi z zakresu zarządzania oraz gospodarowania odpadami. Zależy jej na ochronie środowiska naturalnego, dlatego angażuje się we wszelkie akcje oraz projekty związane ze zbieraniem złomu oraz surowców wtórnych. Prowadzą skup puszek aluminiowych oraz aktywnie wspomagają tzw. „program puszkowy”, organizowany przez Fundację Recal, która jest realizowana w poznańskich szkołach.

Zakład przede wszystkim zajmuje się zbieraniem surowców wtórnych takich jak m.in.:
- miedź,
- mosiądz,
- brąz,
- aluminium,
- cynk,
- nikiel,
- stal,
- stal kwasoodporna, nierdzewna, żaroodporna,
- złom stalowy i żeliwny,
- kontenery do złomu,
- makulatura.
Menesiak nie ogranicza się jedynie do określonych surowców, gdyż jest w stanie zagospodarować każdy rodzaj złomu metalowego.

Firma posiada kontenery oraz magazyny służące do przechowywania złomu i surowców wtórnych. Magazyny są wyposażone w nowoczesny specjalistyczny sprzęt służący do obróbki surowców. Dysponuje także samochodami ciężarowymi, które sprawnie przetransportują do nich złom.

Pracownicy zakładu to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na recyklingu oraz wszystkie swoje działania wykonują w trosce o ochronę środowiska. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu firma jest w stanie wdrożyć nowoczesne rozwiązania z zakresu gospodarowania oraz obróbki surowców wtórnych.

Zakład dzięki profesjonalnej oraz rzetelnej obsłudze klientów zapewnił sobie renomę w branży. Potwierdzeniem tego jest szerokie grono zadowolonych klientów, którzy cenią Menesiak za zaangażowanie w ochronę środowiska oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
średzki, wągrowiecki, poznański, kościański, nowotomyski, gnieźnieński, obornicki, wrzesiński, grodziski, szamotulski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
jacek
super firma

Słowa kluczowe

stal,
cyna,
kpo,