Fucha Zakład Budowlany mgr inż. Piotr Gardo

Budownictwo mieszkaniowe na terenie Poznania i okolic

Wykańczanie wnętrz
ul. Lęborska 50b, 60-431 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fucha Zakład Budowlany mgr inż. Piotr Gardo

Informacje

Opis działalności
Fucha to zakład budowlany, w którym specjalizujemy się w budownictwie mieszkalnym. Wykonujemy zarówno stany surowe, jak i nawet najbardziej skomplikowane roboty wykończeniowe. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Właścicielem zakładu jest Piotr Gardo. Działamy na rynku już od 1991 roku. Swoje usługi wykonujemy dla Klientów z Poznania i okolic.
Produkty i usługi
Głównym celem naszego zakładu jest stworzenie domu, który spełni marzenia naszego Klienta. To właśnie dlatego podczas budowy dbamy o każdy detal, uwzględniając przy tym prośby i uwagi naszych Klientów. Działamy w branży od blisko 30 lat. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie setek Klientów i udoskonaliliśmy nasze działania. Zatrudniani przez nas specjaliści są do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Z chęcią doradzimy w kwestii doboru najodpowiedniejszych materiałów. Daje to gwarancję solidności budynku oraz zgodności z panującymi trendami.

Większość naszych prac wykonujemy samodzielnie. Jednak aby maksymalnie skrócić czas trwania robót, czasami decydujemy się na skorzystanie z pomocy naszych zaufanych wspólników. Dzięki tak dobranej ekipie mają Państwo pewność, że budynek mieszkalny powstanie w kilka chwil!

Bez względu na to, czy planują Państwo budowę, czy wyłącznie modernizację budynku, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wykonujemy między innymi prace z zakresu:

- dekarstwa,
- instalacji zewnętrznych,
- instalacji wewnętrznych,
- instalacji elektrycznych,
- remontu łazienki, kuchni i innych pomieszczeń,
- montażu ścianek działowych,
- malowania pomieszczeń,
- docieplania budynków,
- układania paneli i płytek,
- adaptacji poddaszy.

A jest to wyłącznie początek naszych możliwości. Nadzór nad budową i wykończeniem budynku zazwyczaj sprawuje sam właściciel. Bezproblemowy kontakt z naszą firmą pozwoli Państwu na bieżąco ingerować w nasze prace i dokonywać zmian. Dbamy o to, aby to Państwa satysfakcja była na najwyższym poziomie.

Wśród najciekawszych projektów, które mogliśmy zrealizować, była zabytkowa kamienica w Poznaniu. Takie przedsięwzięcie świadczy o tym, że zakład Fucha jest firmą godną zaufania. Realizowaliśmy także mnóstwo innych projektów, które mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe