Fucha Zakład Budowlany Mgr Inż. Piotr Gardo

Budowa i wykończenia domów oraz mieszkań

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Lęborska 50b, 60-431 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fucha Zakład Budowlany Mgr Inż. Piotr Gardo
ul. Lęborska 50b, 60-431 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Telefon
Fucha Zakład Budowlany Mgr Inż. Piotr Gardo

Informacje

Opis działalności firmy Fucha Zakład Budowlany Mgr Inż. Piotr Gardo w Poznań
Nazywam się Piotr Gardo. Jestem właścicielem zakładu budowlanego Fucha. To firma, w której dbamy o najwyższą satysfakcję Klienta. Zajmujemy się budową i wykończeniami budynków mieszkalnych. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W zakładzie Fucha działamy prężnie już od ponad trzydziestu lat. Naszym głównym założeniem jest spełniać marzenia naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wizja naszego zleceniodawcy została spełniona. W tym celu wykorzystujemy najtrwalsze i najbardziej zróżnicowane materiały. Nasz Klient ma możliwość zorganizować materiały budowlane we własnym zakresie lub zlecić to nam.

Współpracujemy ze specjalistami, którzy od lat działają w branży architektonicznej. Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji z zakresu doradztwa i pomocy. Pomożemy Państwu stworzyć dom marzeń zgodny z aktualnymi trendami. Dodatkowo czas trwania robót jest znacznie krótszy przez współpracę z zaufanymi przedsiębiorstwami. Z zakładem Fucha wykonają Państwo nie tylko szkielet budynku, ale także jego wnętrze.

Proponujemy Państwu ogromne możliwości z takich zakresów jak:

- dekarstwo,
- montaż instalacji zewnętrznych,
- montaż instalacji wewnętrznych,
- montaż instalacji elektrycznych,
- remont kuchni i łazienki,
- malowanie pomieszczeń,
- montaż ścianek działowych,
- adaptacja poddaszy,
- montaż okien.

Cieszymy się zaufaniem nie tylko mieszkańców Poznania, ale także jego okolic. Do naszych najciekawszych projektów zalicza się odbudowa zabytkowej kamienicy. Ten i inne projekty mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i przedstawimy cennik naszych usług.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń