Intervolt Marek Matela

Elektroinstalatorstwo
ul. Lutycka 105, 60-478 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 789 558
Adres korespondencyjny
ul. Lutycka 105, 60-478 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy Intervolt jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu elektroinstalatorstwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje projektowanie i montaż instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych, instalacji inteligentnych, oświetlenia, iluminacji, rozdzielnic elektrycznych, a także ogrzewania elektrycznego. Dodatkowo specjalizujemy się w remontowaniu instalacji elektrycznych oraz wykonawstwie oświetlenia placów budów. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć.

Zajmujemy się tez montażem agregatów prądotwórczych, a także wykonywaniem pomiarów elektrycznych. Specjalizujemy się też w projektowaniu instalacji elektrycznych. W ramach instalacji słaboprądowych oferujemy okablowanie strukturalne, montaż instalacji telefonicznych, telewizji przemysłowej i instalacji domofonowych i videodomofonowych.

Do naszych zadań należy też wykonawstwo prac kontrolno-pomiarowych. Najczęściej wykonujemy pomiary rezystancji izolacji instalacji i urządzeń, pomiary rezystancji kabli i przewodów, pomiary rezystancji uziemień, pomiary instalacji odgromowych, a także pomiary natężenia oświetlenia. Zajmujemy się również badaniem wyłączników różnicowoprądowych oraz wykonawstwem przeglądów pięcioletnich instalacji elektrycznych.

Klientom dostarczamy akcesoria elektryczne, między innymi liniekablowe NN i SN, stacje transformatorowe, rozdzielnie główne, złącza i przyłącza.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą doradztwem na każdym kroku. Na życzenie klientów podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
gnieźnieński, kościański, nowotomyski, obornicki, Poznań, śremski, wągrowiecki, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń