Foto Tablitek (Tablitek)

Zapewniamy profesjonalne usługi fotograficzne, wykonujemy pieczątki i wizytówki

Agencje fotograficzne
Mickiewicza 27, 60-835 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 847 78 83
Adres korespondencyjny
Mickiewicza 27, 60-835 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Foto Tablitek działa w Poznaniu nieprzerwanie od 1996 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Pilaczyński. W ramach działalności oferowane są usługi fotograficzne, sprzedaż pieczątek i wizytówek na zamówienie. Dodatkowe placówki znajdują się również w Pile oraz Lesznie.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie oraz niezbędna wiedza fotograficzna pozwoliła firmie Tablitek na zdobycie dużego zaufania i renomy wśród klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, każdy z klientów może liczyć na profesjonalne i profesjonalne wykonanie swojego zlecenia. Stosowana termosublimacyjna technika drukowania fotografii sprawia, że wykonane zdjęcia odebrać można w czasie około 3 minut.

W ramach działalności poznańskiej firmy wykonywane są zdjęcia do:
- dowodu osobistego,
- prawa jazdy,
- paszportu,
- legitymacji szkolnej,
- świadectwa maturalnego,
- indeksu,
- dyplomu,
- wizy.

Dodatkowo przedsiębiorstwo Foto Tablitek zapewnia sprzedaż pieczątek na zamówienie. Oferowane pieczątki są polimerowe, charakteryzujące się gumką z tekstem mocowaną do oprawek. Dzielą się ona na automatyczne, szkieletowe, kieszonkowe płaskie,drewniane, a także z gryfów plastikowych, datowników oraz numeratorów. Dostępne marki pieczątek to Wagraf, Colop, Trodat oraz Shiny.
Jednocześnie sprzedawane są również pieczątki w technologii błyskowej, które realizowane są na poczekaniu (w około 5 minut).

Kolejną dziedziną sprzedaży są wizytówki, które klient może zamówić, a które zaprojektowane zostaną wedługi sugestii, propozycji oraz danego życzenia.
Wizytówki drukowane są z opcją nadruku czarno-białego, kolorowego, jedno lub dwustronnego. Dodatkowo wykonywany jest także druk cyfrowy, gdzie dostępne formaty to 50x89 mm oraz 51x90 mm.

Ponadto w Foto Tablitek wykonywane są rónież usługi kserokopii. Dostępne formaty to A3 i A4 na białym lub kolorowym papierze. Na miejscu wykonywane są także powiększenia i pomniejszenia dokumentów oraz kopie dwustronne.

Uzupełnieniem oferty są usługi laminowania, bindowania oraz możliwość stworzenia tablic reklamowych, etykiet na życzenie klienta wraz z dostępem do różnego rodzaju fotogadżetów.

Gwarantujemy Państwu atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń