Tp Ochrona Sp. z o.o.

Ochrona fizyczna osób i mienia

Agencje ochrony
ul. Norwida 14, 60-867 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
(2 reviews) napisz opinię
Tp Ochrona Sp. z o.o.
ul. Norwida 14, 60-867 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
NIP
7812027381
Telefon
Tp Ochrona Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Tp Ochrona Sp. z o.o. w Poznań
Siedziba TP Ochrona znajduje się w Poznaniu. Firma oferuje usługi przede wszystkim na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmuje się ochroną, dozorem, usługami recepcyjnymi, a także sprzątaniem. Ma duże doświadczenie, ponieważ działalność prowadzi od 2012 roku.
Produkty i usługi
Bezpieczeństwo osób i mienia to specjalność TP Ochrona. Firma zatrudnia odpowiednio przeszkolonych ochroniarzy, którzy mają do swojej dyspozycji środki przymusu bezpośredniego, środki łączności oraz mundury. Ochroniarze mogą w sposób ciągły chronić obiekty biurowe, przemysłowe, handlowe i inne budynki. W razie potrzeby wspierani są przez dojeżdżające w krótkim czasie na wskazane miejsce grupy interwencyjne. Firma podejmuje się też konwojowania mienia oraz montuje techniczne systemy zabezpieczenia obiektów i ruchomości. Można do nich zaliczyć takie instalacje jak:
-telewizja przemysłowa,
-monitoring wizyjny,
-systemy sygnalizacji napadu,
-systemy sygnalizacji włamania,
-systemy kontroli dostępu,
-monitoring GPS pojazdów.

Systemy są regularnie konserwowane, a w przypadku awarii są naprawiane w maksymalnie 24 godziny.

TP Ochrona wykonuje również usługi recepcyjne. Pracownicy mogą m.in. wydawać klucze, odnotowując to w specjalnym rejestrze, a także odbierać telefony. Informują także o przybyciu gości i udzielają im informacji.

Dodatkowo firma zajmuje się sprzątaniem w budynkach i w ich otoczeniu. W biurach i innych wnętrzach może odkurzać, myć okna, czyścić posadzki oraz usuwać nieczystości. Przedsiębiorstwo dba też o czystość po imprezach masowych.

Więcej informacji o ofercie TP Ochrona można uzyskać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Tp Ochrona Sp. z o.o. z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
J
Jan
Ochraniają, zapewniają usługi recepcyjne i sprzątają. Kompleksowa oferta i do tego w każdej z tych dziedzin są świetni. Mogą z czystym sumieniem polecić TP Ochrona.
K
Krzysztof
Solidna firma ochroniarska. Dbają zarówno o bezpieczeństwo osób, jak i mienia. Zatrudnienie ich do ochrony naszej siedziby było najlepszym wyborem. Polecam więc TP Ochrona.

Słowa kluczowe

gps,
stp,