Autoplatforma Sp. z o.o.

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Obornicka 291, 60-129 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
516 587 889
Adres korespondencyjny
ul. Obornicka 291, 60-129 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Autoplatforma to firma działająca w branży motoryzacyjnej. Jej siedziba znajduje się w Poznaniu, ale posiada też filie w Zielonej Górze, Kaliszu i Lesznie. Oferuje kompleksowe usługi dla osób zainteresowanych wynajmem i zakupem pojazdów. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny.
Produkty i usługi
Szczególnie przystępne są ceny wynajmu aut, a oferta wypożyczalni to:

- samochody osobowe
- samochody dostawcze
- busy
- ciężarówki
- autolawety

Busy wynajmowane są w odmianie 7 i 9 osobowej, a wszystkie pojazdy są komfortowo wyposażone. Wygodne siedzenia, klimatyzacja i niskie spalanie to zalety aut. Można je też doposażyć o takie akcesoria jak foteliki i GPS, by podróż w pełni Państwu odpowiadała.

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem samochodów to doskonałe rozwiązanie, ale wielu klientów firmy pragnie zakupić swoje wymarzone auto. Przedsiębiorstwo wychodzi im naprzeciw i poszukuje pojazdów w Zachodniej Europie. Po znalezieniu i zakupieniu odpowiedniego auta jest ono dowożone do Polski, gdzie firma może je zarejestrować. Ponadto służy wsparciem w znalezieniu najlepszego ubezpieczenia komunikacyjnego: OC, AC i assistance.

W ramach usług ubezpieczeniowych sprzedawane są też polisy:

- majątkowe
- NNW
- na życie
- rolne
- turystyczne

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez spółkę są naprawy aut. Uszkodzone w wypadkach i kolizjach samochody są serwisowane we współpracujących warsztatach na terenie całej Polski. Kilkadziesiąt zakładów świadczy usługi blacharsko-lakiernicze.

Dodatkowe informacje o firmie Autoplatforma można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie firmowej oferty najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe