Ośrodek psychoterapii i psychologii klinicznej Teresa Gałązka-Bazydło

Profesjonalna psychoterapia i pomoc psychologiczna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Sienkiewicza 5, 60-818 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ośrodek psychoterapii i psychologii klinicznej Teresa Gałązka-Bazydło

Informacje

Opis działalności
Ośrodek psychoterapii i psychologii klinicznej prowadzi Teresa Gałązka-Bazydło. Siedziba znajduje się w Międzyrzeczu, w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
Nasz Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Psychologii Klinicznej. powstał po to, by oferować profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapię. Działamy od 1999 roku. Właścicielką jest Teresa Gałązka – Bazydło, certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna z wieloletnim doświadczeniem w publicznej i prywatnej służbie zdrowia, a także w oświacie oraz Zuzanna Bazydło – Włodarek, psycholog, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji.

Naszym celem jest skuteczne leczenie psychoterapeutyczne. Pomagamy osobom z różnego rodzaju trudnościami. Są to m.in. osoby cierpiące na depresję, lęki, problemy w kontakcie z innymi oraz zmagające się ze stresem. Stawiamy na promowanie psychoanalitycznego rozumienia zjawisk psychicznych, chorobowych, społecznych oraz promowanie psychoterapii psychoanalitycznej jako metody leczenia.

Oferta Ośrodka:
- konsultacja psychoterapeutyczna,
- psychoterapia małżeńska, par,
- psychoterapia psychoanalityczna,
- pomoc psychologiczna,
- konsultacja psychologiczna,
- porady,
- diagnoza psychologiczna,
- superwizja pracy klinicznej.

Oprócz tego zapewniamy psychoterapię indywidualną zaburzeń depresyjnych, osobowości, nerwicowych i kryzysów emocjonalnych osób dorosłych i młodzieży od 15 r. ż., seniorów. Prowadzimy też szkolenia, bierzemy udział w kształceniu psychoterapeutów.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń