Termo-Dek

Ocieplanie i zabezpieczanie dachów przed wilgocią

Dachy i usługi dekarskie
ul. Sytkowska 43, 60-413 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 848 98 98
Termo-Dek

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Termo-Dek znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach dekarskich związanych z izolacjami dachów. Wykonuje też inne prace budowlane i remontowe. Działa na terenie całej Polski realizując nawet najtrudniejsze zlecenia. Ma bogatą historię, która sięga 1986 roku.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, konkurencyjne ceny i terminowa realizacja zleceń wyróżniają firmę Termo-Dek na tle konkurencji. Przedsiębiorstwo wykonuje hydroizolacje oraz termoizolacje. Pracuje przy budowie nowych konstrukcji i przy remontach dachów płaskich, dachów zielonych oraz tarasów, balkonów, fundamentów, obiektów podziemnych takich jak garaże i mostów. Podczas realizowania inwestycji Termo-Dek używa najlepszych jakościowo materiałów, których właściwości zostały potwierdzone licznymi testami. Można do nich zaliczyć przede wszystkim papy termozgrzewalne i samoprzylepne. Ponadto firma dostarcza na miejsce budowy:
-styropian,
-styropian spadkowy,
-styropapa,
-geowłókniny,
-płyty warstwowe,
-blachy ocynkowane,
-blachy powlekane,
-blachy miedziane.

Ponadto dostępne są maty drenażowe, systemy odwodnienia i kominki wentylacyjne. Montowane są za pomocą systemów zamocowań.

Termo-Dek pracuje przy inwestycjach mieszkaniowych, przemysłowych oraz podczas budowy obiektów użyteczności publicznej.

Oferta przygotowana przez Termo-Dek jest rozbudowana, dlatego najlepszym pomysłem na jej poznanie jest odwiedzenie strony internetowej. Wszelkie pytania można kierować na podany adres e-mailowy albo telefonicznie.
Marki i specjalizacje
Firma używa materiałów takich marek jak Vedag, Lemar, Sita i wielu innych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

deko,
sita,
dow,
xps,
pw11,
papy,
maty,