Kreisel – Technika Budowlana Sp. z o.o.

Tynki elewacyjne i tynki przeznaczone do zastosowania w pomieszczeniach

Materiały budowlane
ul. Szarych Szeregów 23, 60-462 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kreisel – Technika Budowlana Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Kreisel – Technika Budowlana to niemiecka firma, obecna od wielu lat także w Polsce. Poza siedzibą w Poznaniu ma też kopalnię, w której wydobywa piasek i kruszyw oraz pięć innych zakładów produkcyjnych. Wytwarza w nich materiały budowlane i wykończeniowe do zastosowania przy pracach elewacyjnych i we wnętrzach. Swoją ofertę kieruje nie tylko do firm zajmujących się remontami i pracami budowlanymi, ale też architektów, sprzedawców i osób fizycznych, które we własnym zakresie odnawiają albo wykańczają wnętrza.
Produkty i usługi
Szykując się do prac remontowych albo budowlanych trzeba wybrać materiały, które będą w 100% spełniały oczekiwania pod względem wytrzymałości, efektu, jaki przynosi ich użycie, a także ceny. Biorąc to wszystko pod uwagę najlepszym wyborem są materiały marki Kreisel, przeznaczone do domów jednorodzinnych, mieszkań, biur, obiektów usługowych i innych miejsc, gdzie potrzebne są najlepsze jakościowo materiały. Specjalnością marki jest produkcja tynków. Oferta obejmuje cienkowarstwowe i grubowarstwowe tynki maszynkowe, w tym:
-tynki dekoracyjne,
-tynki mozaikowe,
-tynki mineralne,
-tynki akrylowe,
-tynki cementowo-wapienne,
-tynki silikatowe,
-tynki nanosilikonowe,
-tynki silikatowo-silikonowe,
-beton architektoniczny.

Poza wymienionymi materiałami Kreisel sprzedaje też systemy ociepleń ze styropianem i wełną mineralną, dodatki wiążące szybciej tynki oraz zaprawy i kleje do dociepleń. Firma sprzedaje również kleje białe do płytek różnej wielkości, w tym tych wielkoformatowych, grunty pod tynki, np. Gruntolit-W 301, Gruntolit-B 300, siatki zbrojące i narożniki. Dostępne są też deski elewacyjne, farby elewacyjne i farby do stosowania w pomieszczeniach oraz fugi, gładzie gipsowe i izolacje wodoodporne. Wśród sprzedawanych farb wyróżniają się silikonowa farba 006 i biofarba 008. Ważnym produktem poszukiwanym przez klientów są także wylewki samopoziomujące. Przykładem takich rozwiązań jest wylewka EXPRESS 419 umożliwiające tworzenia warstw o grubości 0,2 do 10 cm, wysychająca w ciągu dwóch godzin. Do najczęściej wybieranych przez klientów materiałów należą również betony, np. wytrzymały i szybkoschnący Express Beton B50.

W ramach kompleksowej oferty firma nie tylko produkuje i sprzedaje materiały budowlane, ale również prowadzi szkolenia dla przyszłych użytkowników jej wyrobów.

Oferta przygotowana przez firmę Kreisel – Technika Budowlana jest rozbudowana, dlatego warto odwiedzić stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie produkty wraz z precyzyjnym opisem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe