Dariusz Kolasa

Osłony okienne do mieszkań, domów, biur i lokali usługowych

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Szydłowska 7/4, 60-651 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Dariusz Kolasa
ul. Szydłowska 7/4, 60-651 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Telefon
Dariusz Kolasa

Informacje

Opis działalności firmy Dariusz Kolasa w Poznań
Dariusz Kolasa jest właścicielem firmy z Poznania, która zajmuje się handlem i usługami związanymi z osłonami okiennymi. Przedsiębiorstwo realizuje zlecenia od 2011 roku. Działa na terenie miasta i w jego okolicach.
Produkty i usługi
Osłony okienne przede wszystkim chronią wnętrze pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i usługowych przed nagrzaniem i niepowołanym wzrokiem, ale też mogą pełnić funkcję antywłamaniową. Niezależnie od tego, jaki właściciele domów, mieszkań, biur i innych miejsc mają pomysł na urządzenie wnętrza, najlepsze osłony okienne mogą kupić od firmy Dariusza Kolasy. Przedsiębiorstwo wykonuje pomiary, dostarcza próbki materiałów pomagające w wyborze osłon oraz podejmuje się montażu elementów wykończeniowych. Koszt osłon jest konkurencyjny, a wybór duży. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązania zewnętrzne i wewnętrzne. Wśród tych pierwszych są rolety antywłamaniowe oraz markizy balkonowe i tarasowe. Z kolei do wnętrz polecane są:
-wertikale,
-żaluzje drewniane,
-żaluzje aluminiowe,
-rolety wolnowiszące,
-rolety do okien dachowych,
-plisy,
-zasłony rzymskie.

Dostępne są też okienne i drzwiowe moskitiery w różnych wariantach.

Więcej informacji dotyczących firmy prowadzonej przez Dariusza Kolasę znajduje się na stronie internetowej. Wszelkie pytania związane z wyborem osłon okiennych i ich montażem można kierować na podany adres e-mailowy lub telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Dariusz Kolasa z Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof
Od kiedy zamontowali markizę balkonową, spędzam więcej czasu na świeżym powietrzu. Było warto!
K
Karol_ciaaa24
Każdy znajdzie u nich osłony okienne idealne dla siebie. Ja zamówiłam żaluzje drewniane i teraz cieszę się z eleganckich i chroniących przed promieniami słonecznymi rozwiązań.
Q
Qizua
Moskitiery dobrej jakości. Mają zarówno ramkowe, jak i rolowane.
I
Ireczka491
Szybki montaż rolet. Za takie usługi warto zapłacić.
P
pepe
Fachowcy. Osłony są idealnie dopasowane do drewnianych okien mojego domu.
B
Bogusss
Rolety antywłamaniowe zamontowane przez firmę uchroniły mnie przed poważnymi stratami. Kiedy byłem na wakacjach, ktoś próbował się włamać, ale nie dał rady sforsować tej zapory. Po tym widać, że sprzedają i montują rozwiązania najwyższej jakości!
K
kris1967
Długo się męczyłem z owadami, które wlatywały przy każdym włączeniu oświetlenia, aż wpadłem na ofertę tej poznańskiej firmy. Panowie przyjechali, wykonali pomiary i dostarczyli dopasowane do okien i drzwi balkonowych moskitiery. Wyszło tanio i już nie mam żadnych problemów.