"Dys-Pal" Serwis Stacji Paliw Sławomir Waszkiewicz

Budowa i wyposażenie stacji paliw
ul. Turkusowa 60-658 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)

Informacje

Firma "Dys-Pal" Serwis Stacji Paliw Sławomir Waszkiewicz z siedzibą w miejscowości Poznań świadczy swoje usługi w branży Budowa i wyposażenie stacji paliw.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 509 950... lub mailową: dys.pal@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z "Dys-Pal" Serwis Stacji Paliw Sławomir Waszkiewicz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 60-658 Poznań ul. Turkusowa.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Dys-Pal" Serwis Stacji Paliw Sławomir Waszkiewicz. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
S
Sebastian
Rozbudowa stacji paliw dzięki Dys-Pal przebiegła sprawnie. Zadbali o dopilnowanie każdego etapu realizacji. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm.
J
Janusz
Można im powierzyć każde zadanie związane z obsługą stacji paliw. Dys-Pal to specjaliści w swojej dziedzinie.
B
Błażej
Obsługa instalacji elektrycznych na stacji paliw nie jest dla nich żadnym problemem. Polecam.
M
Marceli
Korzystam z usług tej firmy w zakresie czyszczenia zbiorników. Dodatkowo oferują działania związane z gospodarką odpadów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
K
Krzysiek
Zleciłem firmie Dys-Pal montaż armatury zbiorników podziemnych. Poradzili sobie z tym zadaniem na medal. Polecam.
J
Julian
Dys-Pal to specjaliści w dziedzinie stacji paliw. Korzystam z ich usług od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Pomogą w każdej nagłej awarii. Działają sprawnie i dokładnie. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.