El-Dach Patryk Niedźwiadek

Naprawy dachów oraz obróbki blacharskie

Dachy i usługi dekarskie
ul. Wicherkiewicz 9, 60-465 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
El-Dach Patryk Niedźwiadek
ul. Wicherkiewicz 9, 60-465 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
NIP
7811810920
Telefon
El-Dach Patryk Niedźwiadek

Informacje

Opis działalności firmy El-Dach Patryk Niedźwiadek w Poznań
Firma El-Dach znajduje się w Poznaniu i została założona przez Patryka Niedźwiadka. Zajmujemy się wykańczaniem dachów, od montażu pokryć, po orynnowanie i obróbki blacharskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Wybór pokrycia dachowego jest niezwykle ważny, ponieważ produkty pochodzące od markowych producentów zwykle lepiej znoszą duże porywy wiatru, działanie wilgoci oraz promienie UV, a także są objęte wieloletnią gwarancją. Na przykład wysokiej jakości maty termozgrzewalne, które wykorzystujemy do wykańczania dachów płaskich, doskonale chronią obiekty przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Nasza firma zajmuje się montażem i zabezpieczaniem dachów płaskich na budynkach mieszkalnych, gospodarczych, produkcyjnych i handlowych. Przy każdej realizacji wybieramy materiały, które charakteryzują się odpornością na rozciąganie i urazy mechaniczne. Kładziemy maty, które świetnie sprawdzają na obiektach narażonych na odkształcenia i duże drgania. Stosując sprawdzone pokrycia, jesteśmy w stanie szybko pokryć nawet wielkopowierzchniowe dachy płaskie.

Podczas budowy lub remontowania dachów spadzistych polecamy Klientom dachówki ceramiczne lub betonowe, które charakteryzują się pięknym wyglądem i przez wiele lat nie tracą koloru, pomimo tego, że są wystawione na ciągły kontakt ze słońcem. Nasza firma, montując pokrycia dachowe, wykorzystuje również gonty stalowe oraz blachodachówki.

Oczywiście przy wykończeniu dachu niezbędna jest także prawidłowa obróbka blacharska. Wykonujemy więc:
- pasy podrynnowe i nadrynnowe,
- wiatrownice górne i boczne,
- rynny koszowe,
- bariery śniegowe,
- kalenice proste i stożkowe.

Do naszych zadań należy również montaż blachy na rąbek stojący. Ten model pokrycia świetnie sprawdza się w domach pasywnych. Materiał bardzo szybko się montuje, a w dodatku można go wykorzystać do dachów o dużym stopniu nachylenia.

Opisane usługi, to nie wszystko, co możemy zaoferować naszym Klientom, ponieważ zajmujemy się także takimi pracami dekarskimi jak:
- montaż okien dachowych,
- malowanie dachu,
- uszczelnianie dachu,
- termoizolacja dachów i poddaszy,
- montaż rynien i odprowadzeń.

Wszystkie osoby, które chcą podreperować swój dach, zapraszamy do kontaktu - firma El-Dach.
Zasięg działania
Firma El-Dach Patryk Niedźwiadek z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń