Normfest Polska Sp. z o.o.

Sprzedaż części samochodowych dla przemysłu motoryzacyjnego

Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych
ul. Wichrowa 4/10, 60-449 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 843 91 40
Normfest Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Spółka Normfest powstała w 1999 roku i znajduje się w Poznaniu. Działamy w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy bardzo dobrze prosperującym przedsiębiorstwem, które posiada swoje oddziały w 10 krajach. Zajmujemy się produkcją elementów niezbędnych do naprawy i kontroli pojazdów. Każdego dnia dostarczamy je do największych przedsiębiorstw przemysłu motoryzacyjnego. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Normfest to sprawdzony i rzetelny dostawca części samochodowych i akcesoriów, które używa się codziennie w warsztatach, salonach i firmach przemysłowych zajmujących się naprawą i kontrolą pojazdów. W naszym asortymencie można znaleźć produkty do samochodów osobowych i ciężarowych. Są to szyby samochodowe, karoseria i artykuły do pielęgnacji i czyszczenia pojazdów.

Jako jeden z głównych dostawców usług dla branży motoryzacyjnej dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Dlatego posiadamy Centrum Obsługi Klienta, które służy pomocą we wszystkich sprawach związanych z naszą ofertą. Ponadto na specjalne życzenie możemy zaoferować Państwu menagement produktu. Oznacza to, że jeden z naszych przedstawicieli przez cały czas będzie czuwał nad uzupełnianiem zapasów w Państwa firmie. Jeden z naszych specjalistów dba o to, aby produkty codziennego użytku staleznajdowały się na magazynie, a także przeprowadza pewnego rodzaju inwentaryzację, która pozwala wykluczyć dublowanie się zbędnych produktów i podwójnego zamawiania artykułów.

Nasze produkty podzieliliśmy na przydatne kategorie, takie jak:
- naprawa karoserii,
- naprawa szyb samochodowych,
- kosmetyka samochodowa,
- inspekcja i serwis,
- klimatyzacja,
- żarówki samochodowe,
- elektryka,
- montaż opon,
- lakiernictwo,
- części do samochodów osobowych i ciężarowych.

Posiadamy także profesjonalne wyposażenie warsztatu, od wałków malarskich, smarownic i podnośników skrzyń, po rękawiczki, przedłużacze, pokrowce do samochodów, folie ochronne i urządzenia pomiarowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Normfest z Poznania. Wszystkie przydatne informacje można znaleźć także na naszej oficjalnej stronie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń