Robert Radecki Serwis Blacharsko Lakierniczy

Na samochodach znamy się najlepiej

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Wichrowa 8, 60-449 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Robert Radecki Serwis Blacharsko Lakierniczy
ul. Wichrowa 8, 60-449 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Telefon
Może cię zainteresować
Robert Radecki Serwis Blacharsko Lakierniczy

Informacje

Opis działalności firmy Robert Radecki Serwis Blacharsko Lakierniczy w Poznań
W Serwisie Blacharsko Lakierniczym Roberta Radeckiego działamy w Poznaniu od 1989 roku. 32-letnie doświadczenie praktyczne pozwala nam usatysfakcjonować każdego klienta i wykonać nawet najtrudniejsze zlecenie. Specjalizacją naszego zakładu są naprawy blacharskie i lakiernicze. Usługi świadczymy szybko, dbając również o wysoką jakość wykonania i zadowolenie Klienta z efektów pracy.
Produkty i usługi
Do każdej realizacji naprawy powypadkowej pochodzimy indywidualnie, rzetelnie i sumiennie. Zatrudniamy blacharzy z bogatą praktyką zawodową. Doskonale wprowadzamy powierzchnie blach i używamy tylko idealnie pasujących elementów. Naprawione przez nas auto wygląda dokładnie tak jak przed uszkodzeniem. Warsztat wyposażyliśmy w najlepszy sprzęt i wysokiej klasy narzędzia.

Nasza oferta to:

- blacharstwo,
- kompleksowe naprawy powypadkowe,
- lakierowanie w komorze bezpyłowej.

Efekty lakierowania są trwałe i wykonane z najwyższą starannością. Auta lakierujemy w komorze bezpyłowej. Dowozimy auto do naprawy.

Rozliczamy się bezgotówkowo z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, jak m.in. PZU czy Warta. Wykonujemy zlecenia w przystępnych cenach.

W razie pytań bądź wątpliwości służymy radą i pomocą. Zachęcamy do kontaktu. Więcej szczegółów na temat oferty można znaleźć również na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Robert Radecki Serwis Blacharsko Lakierniczy z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, Poznań

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Jupemuca
Widać, że to doświadczona firma. Lata praktyki nie poszły na marne.
V
Vodi660
Jasne, że polecam. Nie będziecie zawiedzeni :)
K
Korelo
Naprawa przebiegła bezproblemowo i bardzo sprawnie :) Dla Pana Roberta nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia!
K
Kicius_mikus
Usługi blacharsko-lakiernicze na najwyższym poziomie. Pracownicy znają się na rzeczy i zależy im na jakości pracy. Można na nich polegać.