Dataland HOBBY Sklep Modelarski

Modele plastikowe i drewniane renomowanych firm w atrakcyjnych cenach.

Modelarstwo
ul. Wołyńska 38, 60-616 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
poniedziałek 10:00 - 17:00
wtorek 10:00 - 17:00
środa 10:00 - 17:00
czwartek 10:00 - 17:00
piątek 10:00 - 17:00
sobota 10:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 842 51 71
Adres korespondencyjny
ul. Wołyńska 38, 60-616 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Sklep modelarski (bogaty wybór różnego rodzaju modeli). Prowadzimy również usługi zegarmistrzowskie.
Produkty i usługi
Sklep modelarski Dataland Hobby prowadzi sprzedaż zarówno internetową, jak i stacjonarnie w Poznaniu. Polecamy gry, klocki LEGO, ale przede wszystkim szeroką gamę artykułów modelarskich w tym modele kolejek i pociągów. Asortyment obejmuje także książki, katalogi, kalendarze i magazyny o tematyce kolejarskiej.


W bogatej ofercie można znaleźć wszystko, co niezbędne dla kolekcjonerów i amatorów. Elementy modelarskie wykonane są z wysokiej jakości plastiku bądź drewna. Prowadzimy także przeglądy oraz usługi naprawcze uszkodzonych modeli. Zajmujemy się konserwacją, czyszczeniem kół i odbiorników prądu. Wymienimy smar w przekładniach, naoliwimy łożyska, gumki na kołach i naprawimy wadliwe mechanizmy. W Dataland Hobby zamontujemy także dekodery jazdy i dźwięków oraz oświetlenie w modelach.


Klienci mogą wybierać spośród przeróżnych modeli wagonów i budynków, dostępne są również tory, samochodziki, semafory, piloty sterujące, dekodery i detektory. Poza tym sprzedajemy materiały do makiet odwzorowujące naturę (takie jak trawa czy drzewa) oraz tunele, mosty, góry i ulice.


W sklepie dostępne są niezbędne do tworzenia makiet kleje, farby, emalie, pędzle, papiery ścierne i nożyki. Wśród modeli plastikowych można znaleźć między innymi motory (np. HarleyDavidson), czołgi, liczne samoloty wojskowe i pasażerskie (np. Airbus), samochody osobowe czy pojazdy kosmiczne (realistyczne: Star Wars). Co więcej, statki wojskowe, łodzie podwodne, zestawy dinozaurów, a także klasyczne samoloty w postaci klocków LEGO. Oferujemy wiele gier, w tym kości, gry firmy Warlord czy zestawy figurek dla miłośników Star Wars i Lord of The Rings.

Dataland Hobby stawia na wysoką jakość sprzedawanych produktów oraz dbałość o detale. Zamówienia można odbierać osobiście w sklepie w Poznaniu (przy ul. Wołyńskiej 38) lub wybrać przesyłkę kurierską, która dostarczona zostanie pod wskazany przez Klienta adres.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń