Fabryka Zabezpieczeń sp. z o.o.

Obsługa budynków i inwestycji budowlanych<br />w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Wojska Polskiego 12, 60-637 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
721 112 998
Adres korespondencyjny
ul. Wojska Polskiego 12, 60-637 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Fabryka Zabezpieczeń to spółka z siedzibą w Poznaniu. Została założona w 2014 roku i od tego czasu zajmuje się działaniami na rzecz bezpieczeństwa osób i mienia. Specjalnością firmy są prace przy realizacji zamówień na instalacje przeciwpożarowe.
Produkty i usługi
Fabryka Zabezpieczeń to firma od lat działająca na rzecz bezpieczeństwa osób przebywających w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisowaniem instalacji, które informują o niebezpiecznych zdarzeniach i zmniejszają ich zasięg. Podstawą firmowej oferty są kompleksowe usługi w zakresie instalacji przeciwpożarowych. Pracownicy przedsiębiorstwo starannie analizują wszystkie czynniki związane z każdym zamówieniem, przygotowują dokumentację oraz sporządzają ekspertyzy techniczne. Zajmują się też opracowywaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, tworzeniem scenariuszy pożarowych oraz przygotowywaniem budynków do odbiorów wykonywanych przez Państwową Straż Pożarną.

Same prace wykonawcze prowadzone przez Fabrykę Zabezpieczeń obejmują m. in. systemy detekcji pożaru oraz informowania o nim. Składają się z czujników temperatury i dymu oraz sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Ponadto firma oferuje:
-systemy oddymiania
-klapy dymowe
-przegrody przeciwpożarowe
-zbiorniki przeciwpożarowe na wodę
-pompownie przeciwpożarowe
-systemy gaszenia
-oświetlenie awaryjne

Systemy gaśnicze to m. in. zraszacze, hydrantyzewnętrzne i wewnętrzne, a także stałe urządzenia gaśnicze i instalacje mgły wodnej.

Poza instalacjami przeciwpożarowymi firma zajmuje się też wykonawstwem systemów teletechnicznych. Można do nich zaliczyć alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwnapadowe, systemy kontroli dostępu oraz monitoring składający się z telewizji przemysłowej. Ponadto do instalacji bezpieczeństwa można zaliczyć systemy detekcji gazu i pary, sieci strukturalne oraz systemy zarządzania budynkami.

Wymienione informacje o firmie Fabryka Zabezpieczeń i realizowanych usługach to nie wszystkoczego można się dowiedzieć. Po więcej danych dotyczących przedsiębiorstwa można wejść na stronę internetową, napisać maila lub zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

SAP,
SSP,