Biuro Prawne Konkwista Sp. z o.o.

Windykacja długów i należności Poznań

Windykacja długów i należności
ul. Zwierzyniecka 10 lok. 305, 60-813 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
616 576 016
Adres korespondencyjny
ul. Zwierzyniecka 10 lok. 305, 60-813 Poznań Jeżyce, wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Skuteczna windykacja - z tego słyniemy, to nas wyróżnia. Już od 2004 roku.

Stworzyliśmy zespół specjalistów, którzy sprawami windykacyjnymi zajmują się kompleksowo - począwszy od przyjęcia dokumentów od Klienta, przez tryb polubowny (wezwania i kontakt telefoniczny), tryb sądowy (pisma procesowe i zastępstwo procesowe) oraz tryb egzekucyjny (we współpracy z zaprzyjaźnionymi kancelariami komorniczymi), aż do skutecznego odzyskania pieniędzy lub postanowienia o bezskuteczności egzekucji (co pozwala na odliczenia podatkowe). Indywidualnie podchodzimy do każdejze spraw, aby odzyskiwanie długu było skuteczne. Jako niewielka firma windykacyjna w pełni skupiamy się na potrzebach Klientów. Dbamy o ich bezpieczeństwo i komfort. W sprawach windykacyjnych nie pobieramy opłat wstępnych, nie wymagamy też opłacenia z góry kosztów zastępstwa procesowego. Każdy Klient ma dostęp przez Internet do szczegółowych informacji w swojej sprawie. Udostępniamy je 24 godziny na dobę, oczywiście po podaniu indywidualnego hasła. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne z Poznania, Wielkopolski i całego kraju.
Opis działalności
Skuteczna windykacja należności od nierzetelnych kontrahentów. Konkwista - Biuro Prawne z Poznania dla Klientów z całej Polski i nie tylko.
Produkty i usługi
Odzyskiwanie długu to skomplikowana i wymagająca kwestia, którą najlepiej powierzyć doświadczonym i zaufanym specjalistom. Konkwista to firma windykacyjna z Poznania, która od 2004 roku efektywnie pozyskuje należności dla swoich Klientów.

Kim jesteśmy? Zespołem radców prawnych, aplikantów radcowskich i magistrów prawa, którzy w skuteczny, ale zarazem w pełni legalny sposób odzyskują długi. Jak działamy? Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc w każdej sprawie z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego. W razie konieczności współpracujemy z agencjami detektywistycznymi. Działania naszej firmy windykacyjnej nie ograniczają się jedynie do uzyskania korzystnego wyroku w sądzie. Zarabiamy tylko wówczas, gdy doprowadzimy do skutecznej windykacji należności od wierzycieli. Kim są nasi Klienci? Ofertę kierujemy do firm (księgowych, transportowych, usługowych itp.) oraz osób prywatnych z Poznania, Kościana, Wolsztyna, Grodziska Wlkp., Nowego Tomyśla, Środy Wlkp. oraz z innych miast regionu i całego kraju. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie w kwestii odzyskiwania długu i nie tylko:

* Windykacja należności
Bez opłat wstępnych, nasz zespół prawników w legalny i bezpieczny sposób odzyskuje bezsporne wierzytelności.

* Pomoc prawna w zakresie prawa handlowego
Tworzymy umowy handlowe (w tym umowy spółek handlowych), analizujemy projekty umów przekazywanych przez Klientów.

* Pomoc prawna w zakresie prawa cywilnego
Prowadzimy postępowania sądowe w sprawach spadkowych, rodzinnych, przeciwegzekucyjnych itp., opiniujemy umowy, negocjujemy warunki.

* Wykonywanie fotokopii z poznańskiego oddziału KRS
Wykonujemy kopie zdjęć akt spółek handlowych zarejestrowanych w poznańskim oddziale Krajowego Rejestru Sądowego dla firm lub kancelarii spoza Poznania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kościański, nowotomyski, obornicki, Poznań, szamotulski, śremski, wolsztyński, wrzesiński

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klient
dzięki za pomoc, mam już pieniądze od dłużnika